Blueshadow86
Mali dioničar
Mr Anderson
Eduardo
don
Dudu
Tom Hanks
Sajla
Paggini
najveći igrač — don
Sibirski plavac
za mene je Messi najbolji, a Ronaldo najveći igrač svih vremena. Postoji razlika, tko želi shvatit, shvatit će. — don
jakov1
to je čisti prirodni talent kakav se ne nazire u svijetu nogometa
poštujem vrhunski atletizam, brzinu, snagu te nevjerojatnu disciplinu i radnu etiku CR-a — Eduardo
Paggini
Zato je recimo Jordan GOAT košarke, jer može Lebron porušiti sve rekorde, MJ je realno globalizirao NBA i košarku i to će mu uvijek održavati GOAT status — Sibirski plavac
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.