• Thor
    734
    bas tak. Losa tekma njegova. Zajc op,op :ok: Bakrar super,mali Varela je top probojan i samo ga treba gurati.
    I...bravo decki :heart: ajmooo dinamooo
  • Mr Blue
    4.2k
    Bilo je super, hvala domaćinima na gostoprimstvu.

    Žao mi je samo što nije bilo pečenog vola... :grin:

    I utakmici bespredmetno razgovarati, laganica. Istaknuo bih Varelu i Bakrara kao naše najdojmljivije, ali i ostali su mi bili na visini. Najvažnije da je sve prošlo bez ozljeda, idemo sad pobijediti Goricu u nedjelju!
  • Hrc-Vg
    1k
    Zajc je top igrač….
  • KtcGoat
    1.2k
    Koji grad?DiddyGuela

    ĐAKOVO!!!
  • deda
    40.8k
    top atmosfera u Predavcu. Tko nije bio nek mu bude žao. Pogledajte video na faceu sve će vam biti jasno.
  • hb1
    174
    Ovo je širina rostera koji klub kao Dinamo treba, jednostavno kroz te rotacije ćeš doći do toga da će u prvenstvu Bakrar natrpati nekog lošijeg iz prvenstva dok će Beljo odmarat i glavu i noge za nekoga iz EL.
    Zamisliš situaciju gdje igraš težak derbi sa Hajdukom i Rijekom, gdje Misic kontrolira tempo igre i normalno je da dođe do umora i fizičkog pada, a ulazi ti Zajc s klupe i nastavlja gdje je ovaj stao, gledajuci bar kroz sazetke Zajc djeluje ko jako inteligentan igrac i izgleda kao jako dobra 6ica, Bennacer bi trebao biti kvalitetom van bilo kakve price i konteksta.
    Sve ovo izgleda jako dobro, samo muci to pitanje bekovskih pozicija, da li ce Vinlof ponovno u ritam i šta sa desnim bekom u slučaju ne daj Bože ozljede Morisa. Što se tiče krila, mislim da ovim pretumbavanjem Bakrara, Stojkovica van sredine i ostalih se može napraviti dobitna kombinacija/ce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.