• Eduardo
    17.1k
    DATUM ROĐENjA: 10.03.1999.
    MJESTO ROĐENjA: Sisak
    VISINA: 189cm
    TEŽINA: 77kg
    BIVŠI KLUBOVI: -
    POZICIJA: Vratar
  • El Capitan
    74
    Kakav je dojam vama koji ste ga gledali u akciji? Liva je očito na izlaznim vratima, Zagi ga može adekvatno zamijeniti ali Horkaš mi je totalna nepoznanica, a za koji mjesec može postati drugi vratar Dinama.
  • deda
    27.3k
    Mene ne oduševljava zasada.
  • 000
    941
    Jedan iz plejade onih koji mogu obraniti čuda... A onda zajebati da ti pamet stane.
    Ne vidim trenutni potencijal za drugog vratara na kog se možeš osloniti.
    Isto kao što mislim da je ovo Zagiju krajnji doseg.
    Neka Live još neko vrijeme.
  • xavier
    11.1k


    Prošlog ljeta sam raspravljao s ljudima koji su smatrali da bi Zagorac trebao biti ispred Livakovića, ali meni njih dvojica ne idu u istu rečenicu. Svaka čast Zagorcu, ali Livaković je ipak klasa iznad.
  • El Capitan
    74
    Pitam jer čitam da je Liva pred transferom. Iako SN shvaćam kao jato pataka ovo sa Portom se već dugo provlači kroz novine.
  • 000
    941


    Znaš kako ide, sto ljudi...
    Za back up je ok, za prvog vratara Dinama, teško.
  • El Capitan
    74

    Ja mislim da su obojica izuzetno pouzdani vratari i osobno ne radim razliku, ne sjećam se da je Zagi nekaj baš kiksao u kontinuitetu pa da je nešto lošiji od Live, jedino kaj je Liva mlađi i dio projekta pa ima prednost.

    Kao što sam rekao, zanima me Horkaš jer bi vrlo skoro fakat mogao postati drugi golman. Deda je rekao svoje a i znam da sve prati ali dobro bi bilo čuti i druga mišljenja.
  • Eduardo
    17.1k
    Koliko sam čitao bilo je i za njega zainteresiranih iz Bundeslige ali je Dinamo spustio rampu.

    Meni ne djeluje da može postati kvaliteta za prvog golmana Dinama. Doduše, nije neki preveliki broj utakmica na kojima temeljim mišljenje ali takav sam dojam stekao.
  • Draž
    1.1k
    Horkaš je iznimno nadareni, bahato preopušteni i prepotentni vratar crte sa lošom procjenom lopte.
    Sreća njegova da su ga priključili prvoj momčadi jer će tek sad do izražaja (nadam se) doći taj njegov talent kojim će nadjačati gore spomenute mane.
    Ovo je procjena jednog propalog i zaboravljenog tramvaj liga vratara koji sada traži mane svim drugim vratarima koje gleda. Mene...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.