• Peškaman
    2.4k
    Pa Shakhtar gledam više kao neki bonus, prvenstveno je bitno da Slavia i Kopenhagen ne osvoje jer nam se time otvara da preskočimo dva pretkola lige prvaka,to jest išli bi direktno u play-off LPa,samim time,imali bi osigurano mjesto u ELi.
    I što je bitno,krenuli bi igrati europske kvalifikacije mjesec dana kasnije nego inače što znači veći fokus na otvaranje HNL sezone.
  • Banana 2
    351
    Šahtar je dosta otvoen prema nazad. Desit će se i njima neka tranzicija ili zalutali metak do kraja sezone. Ovisi samo može li Dinamo to ispratiti i pobijediti ih u međusobnom.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    vadite razanj, a zec je jos duboko u sumi. Osvojit ligu prvo, pa cemo lako o kalkulacijama za Ligu Prvaka/Europa Ligu.
  • NORTE
    8.9k
    vadite razanj, a zec je jos duboko u sumi. Osvojit ligu prvo, pa cemo lako o kalkulacijama za Ligu Prvaka/Europa Ligudinamozivivjecno
    Igračima, klubu i navijačima je izravan ulazak samo dodatan poticaj za osvojit titulu.
  • Sunja86
    985
    Ajax 1-1 47.minuta i imaju igrača manje
    Edit 1-2

    Ali gledam raspored Ajaxa do kraja prvenstva imaju dosta povoljan raspored,teško da će Nec zavrišti ispred njih.
  • miro
    3.1k
    Poveo Excelsior 1:2 :grin:
  • NitkoBitan
    11.6k
    Jel dovoljno da Copenhagen i Slavia ne osvoje naslov kako bi se mi direktno plasirali u play off LP? Vise od toga dvoje i Shaktara mi je tesko pratit. Gledam nesto se spominje Ajax i vise mi nista nije jasno :rofl:
  • miro
    3.1k
    Mislim da Ajax ulazi u priču ako ne osvojimo prvenstvo, onda nam treba Ajax na 6. mjestu da idemo direkt u EL ako sam dobro pokopčo
  • bbb medimurje
    2.9k
    Salzburg je isto 2 u austriji
    To nas se tice ili ne?
  • Keyser Soze
    8k
    2-2 završilo, Nec ih stiže ak dobiju AZ doma.
  • pencilneck
    634
    NEC ima teži raspored do kraja. Teško će završiti ispred Ajaxa. Možda čak Utrecht ima više šanse završiti peti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.