• xavier
    11.1k
    Treba uzeti u obzir da se Pampas gradi na području uz samu rijeku Dravu koje je zapravo močvara i prvo se jako dugo nasipavalo te su se onda bušili oni "piloti", a sve je to prethodilo početku same "gradnje". No naravno, čak i uz sve to nisu baš prebrzi...
  • agramZ
    2.3k
    kod pampasa je eurokamen problem, nemaju dovoljno radnika. rapidov stadion je strabag gradio. strabag je najveca gradjevinska firma austrije i jedna od najvecih u europi s oko 80.000 radnika. stadion ispod 10k kapaciteta bi barem u teoriji takva jedna firma mogla sagraditi za samo par mjeseci, a eurokamen je eurokamen..
  • SAS1987
    13.3k
    "Prekrasan stadion u Velikoj"... nemam ništa protiv tog stadiona ali to je daleko od nekog kvalitetnog stadiona. Četri male, nepovezane tribine od kojih tek jedna ima mali krov daju dojam ružnog i nefunkcionalnog stadiona. A to što je on za hnl prilike dobar više govori o državi nego o samom stadionu.
  • xavier
    11.1k
    Ali danas on ne izgleda ovako, za početak nema više reflektora.
  • Kwedi
    3.8k
    nisam siguran da nema reflektora.

    danas na njemu igra Papuk, po slikama na Fbu - reflektori su tu.
  • xavier
    11.1k


    Pa što nisu skinuti prije par godina? Nekako mi je ta informacija u glavi.
  • Kwedi
    3.8k
    bilo je da će ih selit u Goricu. Al velim, po slikama su tu.

    stadion ko stadion je još upotrebljiv

  • xavier
    11.1k
    bilo je da će ih selit u Goricu. Al velim, po slikama su tu.Kwedi

    E da, to. Znači na kraju to nije realizirano?
  • Kwedi
    3.8k
    ne znam. možda su jednostavno skinuli reflektore iz velike, konstrukcija u velikoj je i dalje tam
  • Infinity
    15.2k
    Moze taj stadion posluziti, svlacionice su i dalje tu. Ostali podtribinski prostori su pretvoreni u hladnjace. Po meni finale kupa tamo nema smisla. HNS bi morao uloziti sigurno velike novce da se taj stadion dovede na zeljeni nivo. Bolje sto se ulagalo u Sibenik, Vinkovce, pa nek recimo sutra u Slavonski Brod i slicno.

    U Velikoj se nikad vise nece igrati prvoligaski ili drugoligaski nogomet. Mozda za 30 godina. Finale treba bacati u sredine koje teze biti barem drugoligas. Govorim to pri pomisli da HNS utuce lovu da se stadion sredi.
  • Kwedi
    3.8k
    slažem se.

    da je normalan savez, jednostavno treba ulagati isključivo u terene i to na način tko je u nekom rangu natjecanja - ima prioritet.

    dakle, drugoligaši svi.

    jasno, svi bi voljeli da slavonski brod kao velika sredina ima tip top stadion, al opet treba biti neki jasan kriterij - ne samo veličina grada dok s druge strane rezultat lokalnog kluba je ispod razine.

    po toj logici bi bjelovar trebao također imati tip-top stadion odavno jer je velika sredina.

    svu dodatnu infrastrukturu (tribine, svlačionice, reflektore...) nek sređuje klub (privatno ili preko grada/županije), a ovo što je primarno - nek se savez isprsi.
  • SAS1987
    13.3k
    Poezija od stadiona, odlična arhitektura, funkcionalnost, strme tribine itd. Još samo da bi imao kop na jedan nivo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne znam ja bi nekak da se finale igra na Maksimiru, mislim da on isto treba obnovu :rofl:
  • Eduardo
    17.3k
    Ali danas on ne izgleda ovako, za početak nema više reflektora.xavier

    @Kwedi je u pravu. Reflektori su i dalje tu. Onaj deal sa Goricom (ako se ne varam) je propao tako da su reflektori ostali u Velikoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.