• plavi67
    920
    naš pogleda da, al dva puta u godini...
  • deda
    27.7k
    Da stavimo i u ovu temu.

    Predstavljanje projekta rekonstrukcije stadiona u Kranjčevićevoj


    U srijedu, 7. lipnja, u 11,00 sati, u prostorijama Zagrebačkog nogometnog saveza, Kranjčevićeva ulica 4, gradonačelnik Grada Zagreba Tomislav Tomašević, sa zamjenicima gradonačelnika Danijelom Dolenec i Lukom Korlaetom, predstavit će projekt rekonstrukcije stadiona u Kranjčevićevoj.

    Radi se o rekonstrukciji i dogradnji tribina, s ukupno 12 tisuća natkrivenih sjedećih mjesta. Projekt uključuje i uređenje infrastrukture oko stadiona.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kreće akcija Kantrida/Rujevica i u Zagrebu a možda sam i paranoičan
  • xavier
    11.1k
    Ponovit ću da nikako nisam za seljenje iz Maksimira, bez obzira bilo to stalno ili privremeno iz razloga što smatram da se stadion može riješiti i na drugi način (tribina po tribina ili jednostavno novi stadion 200 metara zapadno od sadašnjeg Maksimira).

    No moram priznati da se dio mene veseli atmosferi na stadionu za 12.000 ljudi bez atletske staze :starstruck:
  • miro
    3.1k
    Nadam se da će se odmah u početku pazit da se gostujući sektor od 600 mjesta dobro odvoji, da ne bi opet ko na Maksimiru paralizirali cijelu jednu tribinu
  • Infinity
    15.2k
    Za tako nesto bi idealno bilo da stadion bude nesto kao onaj na Rujevici, tj. da je gostujuca tribina manja od ostalih.

    Ako naprave cetiri odvojene, a jednake tribine, gosti ce opet dobijati cijelu tribinu. Jos ce gore biti ako naprave tri tribine, pa na istoku odvoje sektor. Tad ce uz neke tampon zone to sigurno biti gostujuci sektor, nece gosti dobiti sve, ali ce zato gosti bez imalo razmisljanja kupovati ulaznice za ostala mjesta na tom istom istoku.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ponovit ću da nikako nisam za seljenje iz Maksimira, bez obzira bilo to stalno ili privremeno iz razloga što smatram da se stadion može riješiti i na drugi načinxavier

    Ali pitanje bi li u tom slucaju obnavljali Kranjcu, ovako grad moze imati 2 nova modernija stadiona
  • xavier
    11.1k
    Ali pitanje bi li u tom slucaju obnavljali Kranjcu, ovako grad moze imati 2 nova modernija stadionaBornaPŽ1986

    Iskreno, baš me briga za drugi gradski stadion. Mene zanima samo stadion Dinamo.
  • TresnjevkaZG
    674
    Predstavljanje projekta rekonstrukcije stadiona u Kranjčevićevoj

    https://fb.watch/l03eEKOw82/
  • marcio amoroso
    32.1k
    Na proljeće kreću radovi
    Rok izgradnje godinu dana
    Cijena 20 milijuna
  • dumitrumitu
    511
    Nekako sumnjam u cijenu od 20mil ali vidjet ćemo.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Nekako sumnjam u cijenu od 20mil ali vidjet ćemo.dumitrumitu

    Ja sumnjam u sve, ali nadam se najboljem.
  • blue heart 72
    1.3k
    Meni i nakon "x godina" i dalje ne ide u glavu ta odredba MUP-a o sigurnosti i davanju cijele tribine na raspolaganje gostima. Ajmo hipotetski, recimo da je potresom jug bio istosmjerno oštećen kao i istok, znači zatvoren za sve tekme. Na koji bi se način onda riješio problem gostujućih navijača, bi li oni u tom slučaju dobili na raspolaganje cijeli zapad, ili po njih u "najgorem slučaju" samo zapad gore?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Na proljeće kreću radovi
    Rok izgradnje godinu dana
    Cijena 20 milijuna
    marcio amoroso

    Ne da je optimistično, već je je svaka od ove 3 stavke na rubu nebuloze.
  • deda
    27.7k
    Ako neće biti popratnih sadržaja moglo bi se to ugurati u 20 milja, ali vrlo knap. Pretpostavljam da će biti vise, ali se nadaju da će past koja milja od Uefe i Hnsa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.