• deda
    27.6k
    Trava se ne sadi prije ožujka. Znači najranije u svibnju može biti spreman.
  • Tundra
    511
    Jel se zna gdje će na Pampasu biti gostujući sektor?
  • Tundra
    511

    Znači u kutu, dosta loše za nas.
  • deda
    27.6k
    Bit ćeš bliže terenu nego što si bio i imat ćeš bolji pogled. Tak da ne vidim što je loše.
  • Nino Bule
    11.3k

    Naravno da je u kutu, di bi drugdje bilo
  • Tundra
    511
    mislio sam na dosta mali kapacitet, barem kolko mi se na prvu čini
  • Infinity
    15.2k
    650 bi prema propozicijama trebao biti taj sektor.

    Ja vjerujem da ce 2-3 sezone biti tesko doci do domace ulaznice, ali ce se s vremenom moci bez problema kupiti jos par stotina ulaznica do gostujuceg sektora ako bude potrebe.
  • xavier
    11.1k


    A kapacitet je kakav po propisima treba biti za ukupan broj gledatelja na stadionu. To što mi imamo stadion kakav imamo pa smo često prisiljeni davati cijelu južnu tribinu gostima, to realno nije problem Osječana.
  • maddaddam
    2.9k
    Trava se ne sadi prije ožujka. Znači najranije u svibnju može biti spreman.deda

    Trava stize u rolama, najmanji problem. Treba par tjedana da se uhvati ako je podloga pripremljena.

    Navodno su imali razgovor sa povjerenicima na tu temu prije koji dan. Pampas bi bio Dinamov domaci teren za europske utakmice dok se radi Maksimir (zivi bili...), a za Kranjcu su spomenuli da bi bila kapaciteta 15000 (...pa vidjeli)

    Po meni suludo, ali ok, i onako je jos sve rekla kazala.
  • xavier
    11.1k
    Trava stize u rolama, najmanji problem. Treba par tjedana da se uhvati ako je podloga pripremljena.maddaddam

    Baš i ja gledam, pa trava se ne "sadi" na stadionima već godinama. Zarolaš "tepih", zaliješ i za koji tjedan je to to.

    Vjerujem da stadion ima i grijanje terena, stvarno bi bilo čudno da je u današnje vrijeme bez toga.
  • SAS1987
    13.3k
    Pampas bi bio Dinamov domaci teren za europske utakmice dok se radi Maksimirmaddaddam

    a za Kranjcu su spomenuli da bi bila kapaciteta 15000 (...pa vidjeli)maddaddam

    Dinamo bi igrao europske utakmice na Pampasu koji će biti manji od "nove Kranjće"? :lol:
  • deda
    27.6k
    Naravno da se ne sadi jebo vas ja, ali se neće primit za podlogu. Nema smisla ići u rizik u zimi.
  • SAS1987
    13.3k
    Da ne idemo u offtopic na topicu stadion Maksimir, mada će privremeno biti to naš dom a tome se veselim :cool:

    Ak dobro kužim, ostavila bi se zapadna tribina (valjda bi je barem renovirali) te postavili isti istok i jednu tribinu iza gola.

    Tko zna ako je ovo "finalni" projekt al meni izgleda jako pristojno. Onak na prvu mi izgleda da ima istok jako puno ulaza i bilo bi top da se napravi i neka manja tribina iza gola za goste. Idealno bi bilo da se tribine iza gola nakon završetka Maksimira mogu prebaciti na neki drugi stadion u gradu.

    Zna tko ak postoji više fotografija rendera?

    Sada stadion ima jednu tribinu s 4000 mjesta pa će se dodati još jedna simetrična, a vjerojatno još i dvije, kako bi imao 12.000 mjesta.

    ovenq3jhh3o8c8tv.jpg

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/dogradonacelnik-zagreba-2024-rusimo-maksimir-i-gradimo-novi-stadion-ovo-je-plan/2422029.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.