• vjeko1701
    5.9k
    Čini se da je Meštar zbilja opako muljao s financijama kako se šuška...
  • SAS1987
    13.3k
    napiši nesto više :smile:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma na SNu na topicu su u par navrata nešto pisali o tome. Navodno je maknut jer je muljao s njihovim novcima, posebno onima za stadion. Jedan detaljniji post je čak rekao da su mu Mađari dali ultimatum da se snađe s tim kaj je ostalo i dovrši stadion ili kreću prijave (ili tako nešto, ne sjećam se točno).

    Uglavnom, čini se kao da je javna tajna da se Meštar kod njih malo previše ugledao na Mamića pa izvlačio novce iz kluba, uguživao svoje podobnike u njemu...itd. a jedini razlog zašto to niš nije pušteno van je da se ne kompromitira ugled njihove lijepe priče (A tko zna, možda i on zna neke stvari o njima).

    Sad, kolko je to sve istina a kolko kavanske glasine...
  • SAS1987
    13.3k
    To bi pojasnilo i zasto se stadion gradi tako sporo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam, moguće je, samo mi je jasno da oko ovakvih stvri uvijek ima svakakvih glasina pa nikad ne znaš. Činjenica je da je klub prodisao odlaskom Meštra, tako se barem čini.
  • NORTE
    9k
    Mislite da će u Srbiji stvarno krenut s izgradnjom nacionalnog stadiona? Ili će samo ostat priča za medije kao i kod nas? Bilo bi lijepo da ga stvarno izgrade dok viceprvak svijeta igra na mađarskom stadionu, a četvrtfinalist EL na najvećem ruglu s opasnom starom potresenom tribinom.

    Uz Mađarsku i Tursku koje su uložile ogromna državna i lokalna sredstva na izgradnju novih stadiona i dvorana i Rumunjska radi isto. Novi stadion Rapid Bukurešta će imati dvoetažnu tribinu samo istok, sve ostale tribine su jednoetažne a navijačka je po uzoru na Rapid Beč naravno. Otvaranje je ovo ljeto!
  • Infinity
    15.2k
    Mislite da će u Srbiji stvarno krenut s izgradnjom nacionalnog stadiona?NORTE

    Do prije 2-3 godine sam skoro pa na dnevnoj bazi pratio stanje kod njih. Oni su renovirali veci broj stadiona, uglavnom novcem direktno iz drzavnog proracuna. Sve sto su uradili je katastrofalno, polovicno, ruzno, nefunkcionalno.

    Uz sve te stadione koje sam pratio se sto puta spomenuo nacionalni. Nacionalni samo za reprezentaciju, nacionalni za Zvezdu i Partizan, nacionalni za OFK. Svaki put su forumasi koji su iz Srbije, ljudi koji su upuceni, popljuvali clanak koji najavljuje nacionalni stadion. Prva stvar sto oni znaju da od toga nema nista, jer se to najavljuje kao i novi stadion u Zagrebu. Druga stvar je to sto Srbija nema podrsku u Beogradu i sto smatraju da bi bilo glupo smjestiti sve utakmice u Beograd kad je recimo u Nisu bolja atmosfera.

    Oni taj nacionalni stadion 'grade' vec deset godina.
  • SAS1987
    13.3k
    Rapid Bucharest stadionTresnjevkaZG

    Odličan stadion a što najviše volim kod takvih projekata je, da se radi stadion po potrebama kluba. Primat će 12k a prosjek do sada im je varirao između 3k i 7k. Takvi stadioni su uvjek dobro popunjeni, dobra je atmosfera i zbog toga ljudi dolaze i na "manje" utakmice pa se i prosjek podigne.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    znači, bukurešt ima:

    stadiončinu kapaciteta 56 000
    top novi stadion kapaciteta 32 000
    novi rapidov stadion za 12 ili 14 000 ljudi, ovisno o izvoru
    ragbi federacija ima novi stadion za 9 000 ljudi koji je premija za praktički sve u hrvatskoj.

    144140729-10159060098273270-6775505853336168027-n.jpg

    jbt koja smo mi provincija po tom pitanju!
  • reziser
    6.2k
    ovu temu ne volim ni gledat
    previše me boli kad vidim ove stadione i onda se sjetim maksimira.....
  • Nolifer
    6.5k
    q0oaqi30wtg8f31c.jpg

    Obnova Santiago Bernabeua u punom je jeku. Realov dom trebao bi uskoro dobiti novo ruho, a dotad, Real igra na pomoćnom stadionu Alfredo Di Stefano, terenu koji se baš i nije svidio Jürgenu Kloppu.

    No, Nijemac će, kada i ako u budućnosti jednom posjeti novi Bernabeu, zasigurno biti zadovoljan. Modernizirana verzija mitskog stadiona imat će krov koji će se moći putpuno zatvoriti, a višenamjenski teren mijenjat će se po potrebi, pa će tako Bernabeu moći ugostiti koncerte, teniske turnire, utakmice NBA lige...

  • SAS1987
    13.3k
    Stadion godine 2020 prema popular vote na stadiumdb :smile: Kapaciteta 35k, odlican stadion (i ja glasao za njega).

    qipq0pvnsh7clo4u.jpeg

    l82dxiswic5ym1fb.jpg
    clvx8u15th2jkd2q.jpg

    nor75ovfvy84dex8.png


    http://stadiumdb.com/stadiums/mas/sultan_ibrahim_stadium
  • Infinity
    15.2k
    Ovi stadioni s dva nivoa gdje drugi nivo iza golova (skoro) ne postoji su mi top za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.