• deda
    27.6k
    Kaj reći. Idemo dalje, samo Dinamo. Srušili smo polustoljetni mit, sad nam je samo nebo granica.
  • reziser
    6.2k
    konačno prezimljavanje u evropi

    malo nas je ubila magla, jbt, da ti ne vidis tribinu prekoputa?!
    ali igra koliko vidjeli odlična, atmosfera super

    da mi je netko prije godinu dana rekao da će se puštati grdović na razlglasu i da će ga cijeli stadion pjevati, reako bi mu da je lud, he he

    za dinamo dao bi sve...
  • markoli
    1.6k
    Ovo pjevušim cijelo jutro...

  • Ivana
    10
    Ma sveeee :clap: :up: :pray:
    Pa ljudiiii mi smo OVO doživjeliiii :pray: :scream:

    Šteta što pola akcija nisam vidjela,golove u prvom poluvremenu na pola oka ali ajd :sweat:
  • reziser
    6.2k
    Ja pjevusim grdovica :rofl:
  • deda
    27.6k
    Sa zapada se po meni to čak i dobro vidjelo. Moram priznati koliko sreća toliko mi je osjećaj olakšanja možda još i veći. Ono što me veseli iz utakmice u utakmicu je osjećaj da momčad konstantno napreduje i razvija se, tako da vjerujem kako ova ekipa i trener imaju još mnogo toga za reći na nogometnom terenu.
  • Ivana
    10
    Najgore mi je kad je neka lopta s “očima” a upadne mi u maglu :lol:
    Drugo poluvrijeme vidjelo se :up:
    Što radi rad i rad. Kako se može. To je jedina prava formula. Ima tu talenata i već onih za koje znaš da kuže igru i svaki potez govori “to je to”
    Za ovu generaciju očekujem da će struka konačno reći “ajmo ih zadržati”
    Love imamo
  • reziser
    6.2k
    sa zapada se nešto vidjeloi, nešto. u prvom poluvremenu skoro ništa :cry:
    po mei je magla malo ubila atmosferu, ali mi na zapadu se nismo dali :strong:
  • deda
    27.6k
    Ukupna cifra zarađena dosada od UEFE 12,77 mil Eura (u slučaju da više ne osvojimo ni boda).
    Ovo je bez market poola jer mi taj dio nije razvidan kako se dijeli.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Teška je glava jutros, ali je srce puno makar nisam puno vidio s istoka, nadam se da bu se našla negdje snimka cijele utakmice da ju pogledam danas. Kak sam i napisao, ne znam kak bi nas Spartak mogao dobiti. Jedino čega sam se bojao je prekid utakmice. Drago mi je zbog proslave s igračima na kraju utakmice, vidjelo se koliko im je stalo.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Iskreno, to s Grdovićem mi ide malo na jetra. OK, mi je taj refren, ali ono da puštaju prije toga pjesmu mi nije za Maksimir.
  • xavier
    11.1k
    Zapad (dolje) je nešto niži od istoka pa se vjerojatno iz tog razloga malo bolje vidjelo. I na istoku se puno bolje vidjelo iz prvih redova nego sa sredine tribine.

    Je li bio netko na zapadu gore?
  • Eduardo
    17.3k
    Vidi Gavrana i Gojaka što se smješkaju :grin:

    Svaka čast dečkima!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.