• xavier
    11.1k
    Zeleni dresovi mi imaju daleko lošiju startnu poziciju iza svih ostalih boja. Mora biti stvarno odličan dres da kažem "ajde, nije loš"...što da kažem, jednostavno ne volim zelenu boju dresova :sweat:
  • Rex Ramae
    2.4k
    Općenito zelenu ili je stvar u nijansama? Šta kažeš na ovaj, novi od PAO za sljedeću sezonu, meni je brutalan ali ja volim zelenu općenito. :lol:

    54001001-enfanela-entos-andriki-2023-24.jpg
  • xavier
    11.1k


    Ne volim općenito iako je ova nijansa svakako bolja od one s prošle stranice.
  • Eduardo
    17.5k
    @xavier sreća pa ne navijaš za United :smile:

  • xavier
    11.1k


    Znao je United imati groznih drugih dresova, ali ovaj je sasvim druga razina :vomit:

    I onda neki ovdje zazivaju "personalizirane" dresove. Ako je ovaj personaliziran, neka nama dresova iz kataloga :sweat:
  • Neki tip
    19.2k
    Veli Sahiti danas u SN kako će na Kosovu kod njega biti pomama za zelenim Hajdukovim dresom.. :eyes: :smile:
  • Nolifer
    6.6k
    Mislio novi dres repke nakon Lige nacija, a kad ono rac, odnosno Mainz... :chin:

    Al čudi me nema reakcije iz HNSa, da nisu uspjeli zaštiti dizajn naših dresova...

  • Mali dioničar
    14.1k
    Al čudi me nema reakcije iz HNSa, da nisu uspjeli zaštiti dizajn naših dresova...xFire

    Mene čudi da HNS ne tuži zračne luke koje imaju ovakvu signalizaciju na zgradama.

    dx7j566jxq3xnu94.jpeg

    1lpyqu37rimbylrw.jpeg
  • Nolifer
    6.6k


    Opet svadja, ironija, sarkazam? Mislio sam da smo prešli te faze. Ali očito vidim da smo ostali djeca. Pa tema su dresovi. A ne ostale stvari. Tako da ti to ne drži vodu.
  • Infinity
    15.2k
    Al čudi me nema reakcije iz HNSa, da nisu uspjeli zaštiti dizajn naših dresova...xFire

    Ne mozes zastiti nesto cega se nisi prvi sjetio i nesto sto nije jedinstveno. Ima pokusaja, npr. Inter Miami je tuzio onaj milanski zbog imena, DC Comics Valenciju zbog sismisa. HNS bi bio jednako smijesan da povuce neku tuzbu zbog kockica, a netko ih desetljecima prije koristio. Mogao bi taj netko tuziti HNS :chin:
  • Nolifer
    6.6k


    Ali mi smo bar prepoznatljiviji po kockicama i tom dizajnu. Kakve veze ima Mainz sa time? Jbt kad neki Caktaš iz Osijeka ode u Mainz, karikiram, mislit će da je u repki, samo kaj nema prve ekipe :lol:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Opet svadja, ironija, sarkazam? Mislio sam da smo prešli te faze. Ali očito vidim da smo ostali djeca. Pa tema su dresovi. A ne ostale stvari. Tako da ti to ne drži vodu.xFire

    Bez googlanja bi na pamet pada Boavista koja je koristila kvadratiće na dresu odavno. Definitivno prije hrvatske reprezentacije.
  • xavier
    11.1k
    Ali mi smo bar prepoznatljiviji po kockicama i tom dizajnu.xFire

    Prepoznatljiv je i Brazil po žutim dresovima, i Argentina po plavo bijelima, i Nizozemska po narančastim...ali to ne znači da ih drugi ne smiju koristiti.
  • Nolifer
    6.6k


    Gore sam pokušao objasnit o čemu se radi. Da ne ponavljam post.

    Ali to je crno bijeli više manje dizajn njihov i ne podudara se po boji sa Vatrenima. Vatreni nisu nikad imali takve boje na dresu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.