• Dudu
    2.6k


    haha bit će ovaj izgleda, sjećam se da je netko i prošle godine stavio od Slaska i na kraju bio je isti template u plavoj boji :lol:
  • Nolifer
    6.4k


    Da fakat, sjećam se, bilo je tak neš. Budemo vidjeli kaj će izabrat ove godine, nek nas iznenade
  • xavier
    11.1k
    Kakav god bio, za početak se nadam da će biti "čista" boja, bez ovog uzorka koji stvarno ne volim. Leicesterov je baš lijep, a isto je Adidas.
  • jp23
    2.2k
    a gostujući dres nam je izgledao kao domaći od ipswicha ak se ne varam
  • Infinity
    15.2k
    Kakav god da bude opet ce ga imati i jos poneki klub. Nema sanse da nama Adidas napravi unikat. Jednostavno dobijemo katalog i izaberemo kao i ostali klubovi. Malo je onih oko kojih se netko poput Adidasa potrudi.
  • xavier
    11.1k
    Nemam apsolutno nikakav problem s katalogom. Može još 10 klubova imati "isti" dres (isti je pod navodnicima jer drugi klubovi ne bi imali dres s dinamovim grbom pa samim tim dres meni nije isti), samo da mi je dres lijep, ali problem je što mi se većina novih adidasovih jednostavno ne sviđa.
  • Pop corn
    4.8k
    Da su pametni bio bi potpuno plavi dres sa velikim grbom i tako se obilježilo 40 godina od 1981./1982. Ali...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nakon jednog lijepog (PSG), evo ponovo groznog primjera. Ovo je treći dres Cityja:



    Bez grba, samo s natpisom "Man City"...ovo mi stvarno nije dres nego majica.
    xavier

    Koja katastrofa, ovo je majica za krug po Jarunu, a ne dres.
    Ostali meh, Leeds i Leicester dobri, Liverpoolov izgleda kao pidžama.
  • xavier
    11.1k
    Koja katastrofa, ovo je majica za krug po Jarunu, a ne dres.Mali Zeus

    Inače Puma navodno planira izbaciti grbove sa svih trećih dresova. Svašta.
  • Mali dioničar
    14k
    Inače Puma navodno planira izbaciti grbove sa svih trećih dresova.xavier

    Yep.

    jzc1tluk9tsnx7yv.png

    Ali to smo već vidjeli na reprezntacijama. Isti template za sve.
  • xavier
    11.1k


    Rezultat je majica (dres) koja u pravilu nije u primarnim bojama kluba (jer se radi o trećem dresu, a ne o prvom) i nema grba nego samo ime kluba koje je donekle jasno kad piše "AC Milan", ali kad piše samo "Marseille" na plavoj majici, po čemu je to dres Olimpiquea, a ne majica za grad Marseille?

    Zamisli recimo žutu majicu bez grba na kojoj tamnoplavim slovima piše "Zagreb". Je li to dres Dinama? Naravno da nije.
  • Stihl
    3k
    Inače Puma navodno planira izbaciti grbove sa svih trećih dresova. Svašta.
    Debilizam
  • Mali dioničar
    14k


    A jebi ga, šta reći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.