• Guinness
    1.9k
    PAO 2020/21

    Inspiracija 1984/85...
    Attachments
    FB_IMG_1599494052404 (58K)
    FB_IMG_1599494054747 (57K)
    FB_IMG_1599494142551 (39K)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    p532n1xombvnehda.jpg
    Kopirali naše od prošle sezone :razz:

    3gf6hfsjao87pzou.jpg
    "Ok"
    ykp6qpp8o2gg96bp.jpg

    Može proć
  • Mali dioničar
    14k
    Može proćNavijač Dinama

    Kak može proć? Dres kao dres je ok, ali žuto plavi dres je tradicionalno rezervna kombinacija Arsenala, najvećeg rivala Tottenhama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ja sam mislio na ljepotu, meni osobno od 0-do najljepsi , je upravo može proć...

    Ne znam iskreno da li je ovo dres radi provokacije ili koje čega..
  • Mali dioničar
    14k
    Otprilike kao da Dinamo napravi rezervni crvenoplavi.
  • xavier
    11.1k
    Ne znam iskreno da li je ovo dres radi provokacije ili koje čega..Navijač Dinama

    A kakva je to provokacija? Mogu se jedino navijači Arsenala smijati.

    Kao da mi dobijemo gostujući dres s crvenim i plavim okomitim crtama. Misliš da bi tovari to smatrali provokacijom ili bi se nam se smijali?
  • Mali dioničar
    14k
    @Navijač Dinama čisto da znaš o čemu pričam...

    x1g9awbae8lm8b54.jpeg
  • Infinity
    15.2k
    Jel realno da nikad do sad niste vidjeli dres Tottenhama u zutoj boji? :yikes: Tottenham od osnivanja ima rezervne dresove koji imaju zute detalje, a jako cesto i kompletno zuti. Ponekad su zutu boju na detaljima imali i na prvoj garnituri.

    Ja sam taj klub kao klinac upamtio po ovom dresu

    sam_2054.jpg


    Da se dotaknem izgleda ovog dresa gore. Meni izgleda bas ekstra, a jos bolji bi bio bez reklame. Ovaj od Arsenala isto vrh. Ne znam zasto, al ovi novi dresovi su mi uvijek top bez reklama dok ove stare ne mogu zamisliti bez reklame. United Sharp, Arsenal JVC, Tottenham Holsten itd.
  • Mali dioničar
    14k
    Da, krenuli su s tim glupostima još 1988.

    retro dresovi Tottenhama...

    gostujući 1986.

    u8dbldka19uvvgln.jpg

    gostujući 1988.

    r69whwifx51tst99.jpg

    To mi je kao da Man City uzme rezervne žutozelene. Ili još bolje, da ih uzme Liverpool.
  • Mali dioničar
    14k
    ove stare ne mogu zamisliti bez reklameInfinity

    Ima opakih starih dresova. Pogle ovaj, Everton 1986. Dobra godina ta 86. :smile:

    nzzclwkmz5771g5i.jpg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Momci ja sam samo lijepotu dresa komentirao, i naglasi oda ne znam jel radi provokacije,ako jeste,bockanja, nepažnej na suprot rivala ili bilo šta drugo..

    Ps. znam za rivalstvo Arsenala i Tottenhama(rivalstvo sj.Londona)po riječima Engleza, rivalstvo koje je veće jest samo ono između Liverpoola i Man Utd.
    Također, ne znam jel istina.

    A kakva je to provokacija?xavier

    Referirao sam se na Dioničara, i naglasio da ne znam jel radi provokacije ili bilo čega sličnog, te da je taj dres meni osobno lijep, te sam samo lijepotu prokomentirao.

    Jel realno da nikad do sad niste vidjeli dres Tottenhama u zutoj bojiInfinity

    Prije 3/4 sezone su imali komplet žutu još , čak i nije bilo ove plave, ja se sjećam.

    Misliš da bi tovari to smatrali provokacijom ili bi se nam se smijali?xavier

    TOVARI.

    čisto da znaš o čemu pričam...Mali dioničar

    Znam kolega

    5t92qvvojpc01evx.jpg
    40zdo4c6feyrse22.jpeg

    Jedan je od prošle sezone, a drugi od prije 6/7 godina.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    18u64864t43bg5rg.jpg

    Milwall, dres za ovu sezonu. :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Da, krenuli su s tim glupostima još 1988.Mali dioničar

    Mozda da umjesto te devetke isto upises osmicu.

    Tottenham 1895
    tottenham_hotspur_1899-1900-change.gif

    Tottenham 1958
    tottenham_hotspur_1958-floodlights.gif


    Poredjenje s Arsenalom? Arsenal je za rezervnu koristio plavu i bijelu. Prvi put su u povijesti obukli zuti na finalu FA Cupa 1950. godine. Ako izuzmemo ove pruge Tottenhama, nije mi bas neka razlika tih osam godina, pogotovo jer je do sad proslo preko 50 godina u kojima je zuta postala tradicija i u Tottenhamu i u Arsenalu.
  • agramZ
    2.3k
    mogli su jos veci natpis staviti.. ovo su bili dresovi, samo grb kluba. (west ham 1966)

    3946-874.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.