• Infinity
    15.1k
    To nije sluzneno. Al zabavno je citati debile tipa 'ne mogu to, kockice su nase', 'zasto nismo zastitili kockice' i slicno :lol: Treba ih HNS tuziti, i Boavistu isto :lol:
  • 000
    941
    Sjecam se da je Mainz u 2.Bundesligi imao lotto za sponzora, koji im je sibao dresove skoro jednake hr dresu iz tog vremena (96./97.)

    Evo nadjoh i sliku:

    fsv-mainz-05-home-football-shirt-1996-1997-s_27766_1.jpg

    PSV je poslije isto imao nesto kvadraticasto. Boavista je naravno pionir crno bijelih kockica.
    A za Barcin me iskreno :cool:

    blk-boavista-17-18-home-kit%2B%25282%2529.JPG

    images?q=tbn:ANd9GcSk3Wawi9nfXVeqoF6M1xFyc2S9CWF6avpQncuakqgtpMkyurKM
  • xavier
    11.1k
    Svaka čast hrvatskom dresu. Ima svoju pozadinu zašto je takav, nisu onako bezveze izabrani kvadratići. Odavno je već postao prepoznatljiv u cijelom svijetu.

    Međutim, ova ideja za Barcin dres mi je iskreno grozna.
  • 000
    941
    Bice da su samo izbacili teaser da osluhnu glas javnosti.
    Negativno po njih je sto gube na prepoznatljivosti plus ulaze u zonu kopiranja drugih.
    No ovo svakako jos uvijek nije zvanicno.
  • xavier
    11.1k
    ma znam, ima već neko vrijeme da je prvi put izašlo u javnost, ali reakcije su bile jako negativne. Ovo i dalje naravno nije službeno, ali kao da bacaju probne balone.

    Službeno ionako neće biti još dosta dugo.
  • 000
    941
    Ma da napisu mierda na dresu, prodali bi nekoliko milijuna istih na azijskom trzistu. Na kraju skoro da dolazimo do toga da izgled dresa nije ni bitan za domace kibice, nego da gledaju kako ce ga utopiti sirom svijeta. USA ima strasan porast prodaje dresova europskih velikih klubova, ne bi me cudilo da ih dodatno "amerikaniziraju". Mada ne mogu reci da mi se ne svidjaju MSL dresovi.
  • xavier
    11.1k
    Kad smo već kod dresova i kvadratića, ovi Interovi su mi užasni. Vrhunac neukusa su mi brojevi čiji je donji dio plav, a gore prelaze u kvadratiće :yikes:
  • 000
    941
    Simpatizeri Inkera (sva trojica) odabrali dizajn. Mogli birati izmedju tri dresa.
  • Eduardo
    17.1k
    Crni odličan :point:
  • Guinness
    1.9k
    Jesu oni izbacili taj ili je to nečija mašta?

    Pošto tražim po webu/fejsu već 5 min pa ništa ne nalazim.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ima na instagramu neka stranica koja se bavi ovim retro dresovima. Cavalera je zaklao kokoš od tottenhama i ubacio naše d. Meni dres premoćno izgleda ali sa malo manjim d
    footballtown.com
  • xavier
    11.1k


    Slažem se, malo manje d.

    Na ovakav dres bi mi čak pasao bijeli donji dio (iako sam inače za skroz plavi).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.