• NitkoBitan
    11.7k
    Vidim da su pali trajni banovi... Ajmo ohladit glave i sa kaznjavanjem i komentiranjem ovog poraza. Prespavat dan, dva i bit ce to dobro i koliko toliko razumno.

    Razumijem trajno baniranje padobranaca al mi nije u redu zauvijek banirat ljude koji su tu na forumu nekoliko godina i stvarno nisu trolovi nego su im glave trenutno kipuce.

    Postoje i kraci banovi od trajnog.
  • Nino Bule
    11.3k
    Upozorava se danima da se smiri sa seljačijom i da se kulturno raspravlja, sve sto se zeli reci moze se reci bez da zvucis kao da ti je pola mozga odstranjeno a neki veceras tako pisu, imaju fejsbuk komentare pa nek tamo arlauču i sramote se.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Postoje i kraci banovi od trajnog.NitkoBitan

    Za nazivanje Zajeca pickom ne postoji dovoljno dug ban!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Upozorava se danima da se smiri sa seljačijom i da se kulturno raspravlja, sve sto se zeli reci moze se reci bez da zvucis kao da ti je pola mozga odstranjeno a neki veceras tako pisu, imaju fejsbuk komentare pa nek tamo arlauču i sramote se.Nino Bule

    Tako je.
  • wolfgang14
    1.1k
    Pohvale za trenutni baner gore za nadolazeću utakmicu :lol:
  • nemapredaje
    1.9k
    Postoji li mogućnost da se neki razgovori sakriju da ih ne vidim uopće?
  • agramZ
    2.3k
    ima da vas eduardo sve pobije jednoga dana.. :lol:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/340607
  • superhik
    10.2k
    Iduće pitanje je kad ćemo uvesti dislike opciju :smile:
  • Eduardo
    17.2k
    Od danas je na snazi nova mjera, a tiče se vremenskog ograničenja za editiranje postova. Pojedini članovi počeli su zlorabiti dosadašnje ograničenje od tjedan dana pa su počeli brisati svoje postove i tako uništavati kontekst i tijek rasprava. Kako bi spriječili takvo ponašanje i zaštitili forum od daljnjeg demoliranja od danas imate svega 30 minuta vremena u kojima vam je dopušteno uređivanje sadržaja kojeg ste objavili.
  • Ijayi Atiemwen
    330
    Pozdrav. :smile:
    Imam prijedlog da se napravi tema "Prevare na internetu".
    Evo meni je danas stigla poruka od "Hrvatske Pošte" gdje mi kažu kako sam napisao krivu adresu na svoj naručeni paket i da im odgovorim s slovom Y za ispravak uz to mi žele sretan život :lol: eto, mogo bi nasjest neko na to npr...možda bi i ja da sam naručio nekakav paket nedavno...
  • NORTE
    8.9k
    Pojedini članovi počeli su zlorabiti dosadašnje ograničenje od tjedan dana pa su počeli brisati svoje postove i tako uništavati kontekst i tijek rasprava. Kako bi spriječili takvo ponašanje i zaštitili forum od daljnjeg demoliranja od danas imate svega 30 minutaEduardo
    Ajde konačno, sad čak i piše 30 min.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.