• Pop corn
    5k
    Ti nemaš pojma ko sam ja tako da....platini

    a ko si ti?
  • Pop corn
    5k
    Više od ovog @platini me zabrinjavaju ovi koji mu lajkaju ove napise...
  • platini
    230
    Ja sam lik koji se ne bi svidio publici, cigareta u ustima i hemeroidi u guzici
  • Pop corn
    5k
    Ja sam lik koji se ne bi svidio publici, cigareta u ustima i hemeroidi u guziciplatini

    ukratko: drkadžija bez pokrića

    a sad da se vratimo na temu topica?
  • Kwedi
    3.8k
    Novinari indexa svi od prvog do zadnjeg zasluzuju u najblazem slucaju izopcenje iz drustva.platini

    Da su bar svi bili novinari Indexa pa na pressicama pitali pitanja i prije svih pisali o stanju u i oko kluba, možda četničko orgijanje ne bi bilo u klubu, a i ne bi "navijači" nalazili opravdanje za pljačku kluba.

    Al jebiga, pičke od novinara i pičke od "navijača".
  • Majki2111
    2.6k
    Da nemaju stav isvoje ja nebi uspjeli u nogometu i nebi bili gje su danas. Pretjeruješ. Ja mislim da su baš klapa u smislu da među njima vlada zdravi radni odnos. Oni svoju zadaću na terenu obavljaju jako dobro. Kolko znam njima nigdje u ugovoru ne piše da moraju biti emocionslno vezan za svoje radno mjesto. Tako da to nije minus. Piše li drugim radnicima da moraju biti emocionalno vezani za radno mjesto? Jesu li ostali radnici u RH zato beskičmenjaci???

    Plus sumnjam da današnjim igračima nije stalo do kluba pogotov Oršiću.
  • platini
    230
    To zna svak ko je bio u sportu.
  • BlauDivision
    463
    Kada se sve zbroji i oduzme nema velike razlike između četničkog indexa i četničkog mamića, svako na svom polju šteti društvu i klubu. Na kraju krajeva oboji su osuđeni kriminalci, samo se to stavlja na stranu kada je u pitanju iMbex vjerovatno vjerovatno iz nekih privatni ili poslovni razloga:wink: Do jučer neki nisu ništa osjećali, samo su se sjećali, a danas se skidaju do pojasa nakon europskih uspjeha. Najvažnije od svega je da ne postoji jednoumlje među našim redovima i da svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje bez posljedica .Za to se borimo više od jednog desetljeća.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja prozivam jednog Vicu koji je prisutan na svakoj utakmici, kako se samo usudujem hahaplatini

    Nisam se referirao na to jel netko ide ili nejde, vec da ga tamo mozes naci jer si prijetio nekim obracunama. A Vice gdje god taknes od utakmica, kortea, prosvjeda, akcija, humanitarnih stvari, pub kvizova i sto drugih stvari poput rintanja i po 12h volonterskih i jos 100 drugih stvari on je skoro uvijek tamo, pa se postavlja pitanje gdje si ti u toj Dinamovstini kada ga ne mozes naci da se obracunas sa njime ili se sve svodi na pisanje po internetu. I da, mrzim Index i da krivo mi je sto Vice tamo pise, a i da imamo novaca na ZD rado bi ga platio da pise za nas kao i jos neke ljude.

    Lp
  • BlauDivision
    463
    Nemamo organizaciju a novaca itekako imamo!
  • BluePhone67
    3.2k
    Nemamo organizaciju a novaca itekako imamo!BlauDivision

    Ne znam gdje si vidio nase stanje blagajne da tako odlucno kazes da mi na ZD novaca imamo za neke konkretne poteze i dugorocnost, ali trenutno brojimo da mozemo platit 2-3 teksta maksimalno i placene oglase za njih. :snicker: :brow:
  • platini
    230
    Pretjerujete sa obračunom, to sam više u polušali napisao nakon napisa sa stranice tribina.hr kojoj je i on blizak. Svaka mu čast na volontiranju i svemu ali ne možeš pisati za index i biti čist. Sve ono što smeta kod Mamića trebalo bi vas smetati i kod indexa. Od kriminala, četnikovanja, prostakluka pa nadalje....

    Gdje sam ja u toj priči? Ne živimo svi dvije tramvajske stanice od Maksimira, neki od nas žive i 500 km od Zagreba i trebamo pola plaće izdvojiti da bi došli na utakmicu. Neki žive i u inozemstvu, neki na drugom kontinentu. Ne možemo svi živjeti u Zagrebu i biti prisutni na svakoj akciji i na svakoj utakmici.
  • BlauDivision
    463
    Opet ponavljam kako novca imamo ali nemamo organizacije. Možda ni vi ne poznajte stanje na blagajni od nekih članova ZD :razz: :grin:
  • nkdz
    829
    Svaka mu čast na volontiranju i svemu ali ne možeš pisati za index i biti čistplatini
    koji je to cisti medij u Hrvatskoj za koga bi mogao pisati? Po toj logici za nikoga nebi pisao i jedino pošteno je da bude na burzi jer su svi mediji u Hr pod necijim utjecajem

    i ja smatram index lošim portalom isto kako smatram i ostale portale lošima, ali nisu svi koji pišu loši
  • platini
    230
    Tako možeš onda svakoga opravdati....gdje bi onda mogao raditi bilo koji hrvatski sportski nogometni djelatnik ako je svaki klub pod utjecajem nečastivog? Onda ni Svetina nije ništa kriv jer gdje bi drugo on mogao biti direktor jednog nogometnog kluba? Budimo onda principijelni do kraja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.