• Neki tip
    19.4k
    ma opusti se, nemas se kaj opravdavat. :wink: i ja sam bio klinac, samo možda malo stariji, dovoljno da mogu biti budan i gledat ih :) uostalom, trajali su dovoljno da se uz njih praktički odraste..
  • Eduardo
    17.6k
    ma odlični su... Još je Jajan i člansku pokazivao, strusio 3-4 PANa i jazjebao kjušku :sweat:
  • Bosna86
    11.6k
    https://m.youtube.com/watch?v=QxzJyhFk1mY&t=605s Evo link ako netko ne zna o cemu pricamo, presli su 100 k pregleda... Svaka cast
  • 000
    941
    postavljena slika jučer na forum. Šteta što ekskluziva nije prvo do nas došla. Cure, ubuduće se prvo javite nama. Imamo i mi Instagram :yum: CavaleraEduardo

    Paaaaa, nije da nije nudjeno.... Medjutim, ipak smo mi gospodski forum :cool:

    c8UMdcj.jpg
  • Majki2111
    2.6k
    Bolesno dobre slike. Jel to koji program koristiš? Ideje su ti super.
  • GZomanid
    572


    Ipak Zagreb velikim slovom :point:
  • 000
    941


    Illustrator i PS 95%.



    :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Ni mogo nešto za desktop napravit? 1920X1080?
  • platini
    230
    Samo da kažem (ovo je najpogodnija tema): Hvala dragom Bogu na internetskoj raznolikosti pa da ne moram više biti na Snetu na kojem moderator proziva dinamove navijače nacistima...On može prozivati cijelu grupu ljudi kako mu se ćefne a svaki odgovor je baniranje....tamo ne postoji ni s od slobode govora baš kao i na RTL-u koji je glavni sponzor tog nazovi portala. Zato im i pada posjećenost a ovdje raste.
  • BluePhone67
    3.3k
    koji moderator ? Ian wright ?
  • deda
    28.1k
    Drž se ti Michel nas na Zoni. Ovaj forum i jesu osnovale izbjeglice iz te jazbine. :lol:
  • BluePhone67
    3.3k
    Ian je dobar, pametan i ozbiljan stariji covjek, sirokog spektra znanja, odlicno cak i pise tekstove, ali ga zna jebat lijevo osobno uvijerenje koje namece ostalima i to mu je mana ali nije pokvaren i djubre poput Pota i ostalih bakraca ali to je kriv sam Dario koji je vlasnik pa neka radi sto hoce u svome. Ian Wright sigurno zasluzuje tamo biti moderator i bez obzira sa njime uvijek mozes kulturno razmijenjivat svoje misljenje iako se ne moras slagati sa njime. Al cim si napisao nacisti, crkva itd odmah sam znao da se radi o njemu.
  • platini
    230
    Ian Wright je diplomirani povjesničar (iako loš), može nabubati dosta toga ali grozno tumači povijesne događaje. Povijest je učiteljica života i djeca (a i odrasli) je ne uče da bi eto čisto onako znali što se događalo prije 500 ili 1000 godina nego zato da bi u budućnosti znali na bolji način odgovoriti na iste ili slične prijetnje. Ian je recimo kao povjesničar zagovarao otvorena vrata migrantima. Dakle ništa nije naučio iz povijesti što se sada zorno pokazuje. Uzalud je protratio godine na studiranje. Još ga jebe što je studirao skupa sa svojim kolegom Hasanbegovićem koji je danas javna osoba i vođa jedne stranke a Ian je na arbajtu u Češkoj. Zato često zlobno, zavidno (pa i fašistički) u negativnom kontekstu spominje Hasanbegovićevo porijeklo te njegovo prezime uvijek piše sa 2 S, HaSSanbegović.Da bilo ko spomene u negativnom kontekstu porijeklo nekog ko je Ianu ideološki blizak, Ian bi ga banirao u sekundi - to nije odlika dobrog moderatora. Ili pusti sve ili kazni sve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.