• Mali Zeus
    9.7k
    Aha, čekaju da se zemlja zaledi. :grin:
  • Eduardo
    17.6k
    Delije na vaterpolu "priredili" doček novom treneru Mirku Vičeviću - crnogorski stručnjak hrvatske nacionalnosti, žestoko je izvrijeđan s tribina.

    "Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija“, bio je transparent koji je razvijen uz skandiranja Zvezdinih navijača ratnom zločincu Ratku Mladiću tijekom utakmice. Vičević je predsjednik Hrvatskog građanskog društva Crne Gore u Kotoru, a navijači Zvezde kivni su na njega i zbog angažmana u DPS-u, Đukanovićevoj stranci.

  • NORTE
    9.3k
    Ovaj Hdz kao da se baš trudi biti što gori.
  • og1986
    2.9k
    Kaj nemogu platiti tom Škotu neke novce i sve gotovo. Čak je i sam čovjek rekao da mu ne smeta, ali neka mu plate za korištenje slike. Kovanica dobro izgleda da bi se kompliciralo.

    Ali naravno da kod nas uvijek mora biti neka afera, čak i oko dizajna eurokovanica :monkey:
  • NORTE
    9.3k
    Kaj nemogu platiti tom Škotu neke novce i sve gotovo. Čak je i sam čovjek rekao da mu ne smeta, ali neka mu plate za korištenje slike. Kovanica dobro izgleda da bi se kompliciralo.

    Ali naravno da kod nas uvijek mora biti neka afera, čak i oko dizajna eurokovanica
    og1986
    To se tako ne radi. Posebno ne za dizajniranje nove kovanice europske valute.

    Ne znam samo zašto doslovno braniš amaterizam oko svega ovoga?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Upravo to, to je trebalo biti profesionalno odrađeno, u suradnji s dizajnerima, a ne da lik koji pita za savjet o Photoshopu preko Facea može pobijediti na natječaju. To je pet razina iznad amaterizma.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ovo je još smješnije od onog debilizma sa registarskim pločicama :monkey:
  • og1986
    2.9k

    No shit da se ne radi :clap: hvala na objašnjenju :ok:

    No kad je već ovako ispalo, spašavaj kaj se spasiti da, evo ispada da je meni super kaj su ovakvu debilanu napravili.

    Kaj bi sada trebalo ? Sve izbrisati i sve kovanice i sve ideje poslati na novi natječaj kada imaš manje od godine dana do implementacije? Vrati se iz utopije u pravi svijet
  • Oluja
    3.7k
    Imam video ovog ubojstva u birtiji u rijeci ali ne znam ga postaviti ovdje, ako koga zanima molim da mi napise kako ga postaviti
  • marcio amoroso
    32.4k

    Snimci ubojstva sigurno nije mjesto na zoni.
    Ako nekoga baš zanima siguran sam da će se snaći. Da si je i uspio postaviti odmah bi je izbrisao.
  • Somport
    556
    Baš sam htio reći, ako je snimka, ne bih, hvala
  • Krizy
    36.4k

    Evo da znaš, kao i dosta novih forumaša. Naravno, ne za takav tip videa.

    Imate iznad mjesta gdje tipkate ikonice, prva u obliku slova B je za podebljavanje/boldanje.

    Druga je za citiranje, ali to je jednostavno i označavanjem teksta pa se pojavi "quote".

    Treća je, za recimo to tako, stavljanje u red.

    Četvrta je kao slika i s njom možete učitati sliku iz galerije.

    Šesta je @ i kad kliknete na to možete označiti koga želite.

    Sedma ikonica, kao kamera, je za postavljanje videa s youtubea.

    Ako sa Twittera stavljate link koristite osmu ikonicu i brišete "mobile" (ako ste na mobitelu) iz kopiranog linka te će se tada objaviti tweet.

    Deveta je za učitati video iz galerije.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Još jedna informacija za nove korisnike.

    Najpreglednije i najlakše vam je ulaziti preko tri točkice na desnom vrhu ekrana.

    Prvo kliknete te tri točkice, a onda idete na all discussions. Tu vidite sve aktivne teme.
  • Majki2111
    2.6k
    Ako netko ovdje možda planira u Thaliju u Teslinoj izač, očito zna bit gay osoba. Meni je uletio jedan muški preko frendice prije par tjedana. Pa da se ne iznenadite. Inače odlično mjesto za izač. Preporuka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.