• kinfa95
    488
    Sretan Božić svima
  • og1986
    2.9k


    On mi je bio baš drag igrač
  • db-izbjeglica
    12.9k
    fini vjetrovi pušu u našem sportskom novinarstvu.
    najbolji dokaz je da se trenutno na HRT-u prenosi turnir nekakva 4 kafića iz splita????
    mislim, koji k...c? dok se istovrmeno bez prijenosa igraju četvrtfinala kutije, najmasovnijeg i najlegendarnijeg malonogometnog turnira u državi sa tradicijom dugom 50 godina.
  • Deleted User
    0
    to ja pričam zadnjih dana. kutija je institucija a u SN se spomene na predzadnjoj stranici nekidan, a turnir egzibicija 4 birtije na 4.-5. stranici brate cijela strana blabla tko je kome što rekao na nekoj pressici. neke loše fore. užas.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    nevjerojatna propaganda se provodi!
    najbolje od svega, vidim da masni šapit vodi program na kutiji.
    nisu nekog našeg čovjeka ili pripadnicu ljepšeg spola mogli naći?
  • Nino Bule
    11.5k
    inace pun internet danas kmecanja tovara kako se ne prenose sve utakmice turnira cetiri konobice na nacionalnoj tv
  • Captain America
    14k
    Na ovakav kult ličnosti kakav Levaja ima u Splitu bi i Ceaușescu bio zavidan. Izgubi u polufinalu pa mu daju da igra za obje ekipe u finalu da ne daj Bože opet ne flopne.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Dobro je to za populaciju HNL-a. Realno su njegove brutalne igre dosta pridonijele da se o HNL-u priča sve više i više.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    po čemu su brutalnije od recimo drmićevih? koji igra u momčadi koja je na ljestvici ispred hajduka!

    jbt, što bi bilo da hattrickom izbaci top engleski klub u 1/8 finala europa lige?
  • marcio amoroso
    32.4k

    17 golova i 4 asistencije u 22 utakmice nisu brutalne? I šta ima drmic sa mojom tvrdnjom? Šta ima hattrick engleskom klubu sa mojom tvrdnjom?
    O čemu ti čovječe?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa pričam o medijskoj pažnji koja se pridaje istom igraču?
    po čemu taj drmić nije zaslužio isti tretman, barem sličan?
    zašto oršić nema ni približan tretman u medijima, lik radi fenomenalne stvari već 3-4 sezone, ne postoji hrvatski igrač sa takvim učinkom u europskim natjecanjima, ali ni približno?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Samo zamislit da uzmemo Livaju dolje bi sve otišlo kvragu, lijepa misao
  • marcio amoroso
    32.4k
    pa pričam o medijskoj pažnji koja se pridaje istom igraču?db-izbjeglica

    Pridaje se jer se ima kome pridavati. Pridaje se jer na utakmicu njegovog kluba dođe 30 tisuća, a na Oršinu ili Drmićevu 2 tisuće.

    Mediji rade za onoga koga ima. Misliš da bi se tolika hajka radila oko ova 4 kafića ili Livaje da hajduk ima gledanost kao Dinamo ili Rijeka.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    kakve veze gledanost na stadionu ima sa medijskim praćenjem. koliko je ljudi bilo na stadionu kad je oršić razvaljivao atalantu?
    ne vjerujem da se vijesti vezane uz dinamo klikću nešto posebno manje u odnosu na one vezane uz hajduk, ako je uopće manja brojka u pitanju.
    to je jednostavno poprilično šira slika i dio ogromne propagande koja se provodi.
    moraš biti slijep da je ne primjećuješ, a sve dolazi uz promjene u vodstvu HNS-a.

    puše se naveliko u nečija jedra!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.