• db-izbjeglica
    12.7k
    Pa ne mogu ih izbaciti iz sabora, sad će valjda biti neovisni, osnovati novi klub zastupnika ili se priključiti nekome. Od prije ih je četvero, sad ovih 6, skupa ih je 10, mogu biti ozbiljnija opcija od samog SDP-a :lol:
  • Mali Zeus
    9.5k
    Pa ne mogu ih izbaciti iz sabora, sad će valjda biti neovisni, osnovati novi klub zastupnika ili se priključiti nekome. Od prije ih je četvero, sad ovih 6, skupa ih je 10, mogu biti ozbiljnija opcija od samog SDP-a :lol:db-izbjeglica

    Ma nisam ni mislio da ih mogu izbaciti, samo nisam toliko pratio pa ne znam jesu li u Saboru. Ako dobro kužim, Grbin ih je izbacio iz stranke prvo, njih par, a oni nisu htjeli izaći iz kluba zastupnika?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    mene zanima koja je prihvatljiva metoda tretiranja ILEGALNIH migranata, kako se organi reda trebaju ponašati da bi novinari, nevladine udruge i ostali SJW bili zadovoljni?
  • mniokl
    254
    Trebali bi ih docekati sa cvijecem i svakom uvaliti 500 eura u jaknu.I jos nebi bilo dobro vjerojatno.
  • Mali Zeus
    9.5k
    mene zanima koja je prihvatljiva metoda tretiranja ILEGALNIH migranata, kako se organi reda trebaju ponašati da bi novinari, nevladine udruge i ostali SJW bili zadovoljni?db-izbjeglica

    A gle ono kaj se vidi na snimkama svakako nije prihvatljiva metoda.
  • masacusec
    3.1k
    Uistinu ne znam kaj bih trebao očekivati od murje da ilegalno pokušam kroz šumu ući u drugu državu i da im pritom bježim? Sladoled, burek ili nešto treće??
  • Mali Zeus
    9.5k
    Uistinu ne znam kaj bih trebao očekivati od murje da ilegalno pokušam kroz šumu ući u drugu državu i da im pritom bježi? Sladoled, burek ili nešto treće??masacusec

    Od murije bez oznaka i s fantomkama?
  • Stihl
    3k
    A jebem ti, neš ti problema. Malo ih izbatinjalo...kaj su koji kurac išli lijevo na križanju staze? Tu ne ide niko, svi se murije paze hahah
  • masacusec
    3.1k
    Jel naglasak na upotrebu sile ili to što su "inkognito"?
  • Mali Zeus
    9.5k
    ↪Mali Zeus Jel naglasak na upotrebu sile ili to što su "inkognito"?masacusec

    Incognito, ali mislim i da i sila nije prihvatljiva u takvim situacijama tj postoji procedura. Naravno da se ilegalni prelasci granice trebaju spriječiti. Al najviše na incognito i ne kužim što im je to trebalo. Moš si mislit da je ekipa to na svoju ruku radila. I sad je priča što sad malo ih natamburali. Kakva bi bila priča da su to bili navijači i da su bili batinjani od neoznačene ekipe kao s tog videa? A murija je za to svakako sposobna.
  • NitkoBitan
    12k
    Gledao sam taj prilog u RTL Direktu. Snimka kroz neko grmlje i vidi se samo kak ih policajac malo po ledima pendrekom, dakle iskljucivo cin, ne zna se cijeli kontekst. Bila je takoder snimka dronom iz zraka i to na par sekundi kak su ih iskrcavali iz kombija, par policajaca i 10ak migranata. Ali opet cim je RTL snimku dronom izrezao na par sekundi znaci da nesto smrdi-da novinarima ne odgovara snimka jer su tu policajci sve korektno odradili. Takoder sasvim slucajno novinari intervjuiraju skupinu migranata koja je pokusala prijec neuspjesno, pokazuju rane od "batinjanja" pendrekom koje ne lice na modrice nego na ogrebotine + evidentno lazu migranti da su skoro svi maloljetni (skoro svi imaju brade). Do sada su ak se ne varam bile dvije takve snimke nasilja, oba dvije cca tjedan dana prije nekog europskog summita, KAKVA SLUCAJNOST. Snimku iz 6 mjeseca pustaju u novinarskom prilogu u 10 mjesecu. I kad je taj neki vrhovni policajac bio u Direktu i zamolio Sprajca da im RTL posalje cjelovite snimke, krece izmotavanja Sprajca tipa zasto se ne vjeruje novinarima i na temelju ovih par izrezanih sekundi, LOL. Na upit policajca kak to da se snimka pusta pred neki summit, Sprajc izbjegava odgovor i sebi u bradu nes mrmlja o teorijama zavjera. Sukus svega kaj sam napisao da je RTL televizija smece koje ima svoju agendu, od nedavno imaju i priloge o "uspjesnim" pricama stranaca u Hrvatskoj, sve mi se cini da nas lagano prilagodavaju na ono sto nas ceka.
  • Cosey
    434
    Nadodao bih da su nedavno na svojim stranicama objavili sućut povodom smrti Borisava Jovića.

    Također vezano za te migrante, mi se tu natežemo oko par migranata, a bit cijele priče je da se tu radi o desecima tisuća i procesu koji neće tako skoro, ako uopće i može, završiti.

    Mislim gdje je crta nakon koje se uključuje razum jel to 1,2,5,20 milijuna ljudi i kako to uopće integrirati u društvo?
  • masacusec
    3.1k
    Upravo me ta analogija odnosno double standards živciraju. Pa navijači su batinjani ko konjevi kad nastane sranje. Murja ne gleda tko je radio sranja, tko nije. Udaraju sve redom i često nevini nastradaju i dobiju po kostima. Ali tada se novinarska struka "pridružuje" policiji i opravdava nasilje nad tzv. huliganima. I to ne samo novinari, već čitava raja....A sranje naprave pojedinac ili dva....
  • Cosey
    434
    Ali tada se novinarska struka "pridružuje" policiji i opravdava nasilje nad tzv. huliganima. I to ne samo novinari,masacusec

    Navijači im ne pašu jer su suprotnog ideološkog znaka.
  • Mali Zeus
    9.5k
    ↪Mali Zeus Upravo me ta analogija odnosno double standards živciraju. Pa navijači su batinjani ko konjevi kad nastane sranje. Murja ne gleda tko je radio sranja, tko nije. Udaraju sve redom i često nevini nastradaju i dobiju po kostima. Ali tada se novinarska struka "pridružuje" policiji i opravdava nasilje nad tzv. huliganima. I to ne samo novinari, već čitava raja....A sranje naprave pojedinac ili dva....masacusec

    Eto vidiš kak se to okrene, ovdje novinari plaču nad imigrantima, a navijači pozdravljaju policiju. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.