• Neki tip
    19k
    :lol: pošteno

    Sve to na putu doma. ;)
  • nkdz
    829


    napravio vec tri kruga sedmicom da stignes natipkat :D

    zajebavam se :)
  • Kwedi
    3.8k
    ma li kakav etnolog ovdje? Da mi protumači tu čuvenu tradiciju u Hrvata da se jede bakalar na Badnjak.. riba sa sjevera Atlantika je drevni običaj Tuge i Buge?Neki tip sa Zapada


  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kod nas za Badnjak ide krompir-salata i fish, ill oslić ili brko

    A za Božić ide pečenka koju ispečeš na Badnjak.

    Nova godina, rolovana pečenka.(tj.dio pečenke, oji roluješ) top bude.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Kod nas se za Badnjak posti do 19:00.
    U 19:00 večeramo obiteljski. Sarma, burek, svinjetina, janjetina. Kum mi je također iz Bugojna, par kilometara dalje, oni poste cijeli Badnjak. Zato kažem, brdo različitih običaja.
  • ZgBlue
    484
    Iako po Zakoniku kanonskog prava više nije obavezan post i nemrs, kod mojih je taj običaj ostao tako da za Badnjak jedemo ribu i krumpir. Tj. ništa od mesa, mlijeka i mliječnih proizvoda. A pod ribu mislim na pastrvu, srdelice itd... fiš i bakalar nikad nismo prakticirali..
  • Baneki
    714
    Bakalar se pojeo, radi se na veliko u firmi pa je zadnjih godina to već tradicija za Badnjak. Na Božić pečenka, sarma je isto napravljena kad se ogladni!
  • Mali dioničar
    14k
    Bakalar iz Bobana, jedino kaj smo danas kuhali/pekli su keksi.

    Da pohvalim sestre misionarke iz Jukićeve. Uz napomenu da je njima kuhanje za druge svakodnevnica.

  • Dino
    2.2k
    Koji god obicaj imali, najbitnije je uzivati u njemu zajedno s onima koje volimo i posvetiti im svoje vrijeme, barem za Božić.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čestit i blagoslovljen Božić dragi prijatelji :pray:
    Vama i vašim obiteljima želim puno zdravlja, sreće i mira u kući :love:
    Nama dinamovcima želim da nas prati zajedništvo, da budemo jedno :cheer:
  • r1oma
    1.5k
    Sretan i blagoslovljen Božić svim Zonašima :pray:
  • Crusades1986
    9.5k
    Sretan i blagoslovljen Božić svima želim! :blush: :pray:
  • reziser
    6.2k
    Sretan Božić od Režeka
  • deda
    27.6k
    Dragi prijatelji Zonaši, nek vam bude blagoslovljen Božić, a svima nama želim više entuzijazma i zajedništva!
  • Somport
    556
    Sretan i blagoslovljen Božić!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.