• Eduardo
    16.8k
    Molim da postavljate samo cijele utakmice Dinama s YouTubea, bez sažetaka i linkova ka divljim i sumnjivim stranicama čiji linkovi brzo budu uklonjeni.

    DINAMO ZAGREB 5:0 PARTIZAN

    1. pretkolo - Liga Prvaka - 30. srpnja 1997. - Zagreb, Maksimir

    DINAMO; Ladić, Šimić, Jurić, Jurčić, Šarić, Mujčin (od 71' Brlenić), Prosinečki, Krznar, Marić (od 67' Petrović), Viduka (od 75' Tomas) i Cvitanović.

    STRIJELCI; Silvio Marić - 12' i 42' - Igor Cvitanović - 15' i 68' - Mark Viduka - 23'

  • 000
    941
    Pohvala za ovo. Ima još toga?
  • 000
    941
    Dinamo protiv Sparte je inace prva utakmica dignuta na ZD YT kanal, suradnja kolega Vjeke i Eduarda.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nice, drago mi je da rade, jos da nadem Villarreal. Ako bilo tko ima snimke bilo koje utakmice, molio bi da se cujemo pa ih razmjenimo.
  • 000
    941
    Imam samo Arsenal sa Maxa, ali to bi makli odmah sa YT da dignem.
  • Guinness
    1.9k
    XarU7AN.png

    Evo kome se da nek skida i diže gore.
    Registriacija je besplatna.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ima par zanimljivih...

    Stvar s micanjem, trebali bi nekim novim logom prekriti mrezu sa koje je snimano i iurezati sve scene koje umaju uefa logo, lp, el logo i slicno, youtube algoritni po tome cesto nalaze videe. Cak da napravimo neki svoj bazicni dizajn loga i "semafora" i ljepimo na videe
  • Eduardo
    16.8k
    Mislite da bi radili frku oko tih utakmica odigranih prije 20.god.?
  • Eduardo
    16.8k
    Ovo je bila generracija sa Mesarićem, Slepičkom, Calellom i Dodom :sweat:

  • vjeko1701
    5.9k
    Kad smo kod ovoga, uspio sam (slučajno) iskopati na starom disku koji već godinama nije bio u nekom kompjuteru još neke snimke utakmica. Isto tako sam uspio ulovitit par torrenta tako da moja kolekcija trenutno izgleda ovako

    kiynt9hnwc5iu60a.png

    Još imam loadano nekih 30ak torrenta u nadi da neki kojim slučajem proradi. Sve ovo ću ovisno prema Eduardovoj želji za kanal poslati njemu ali ako još netko želi skinuti za sebe, samo neka mi se javi pa se nešto dogovorimo.

    Isto tako, ako bilo tko ima neke utakmice koje bi rado podjelio, bio bi jako zahvalan.
  • Guinness
    1.9k


    četnički kanal , ali ako nekog zanima... uzvratna utakmica kupa, 1:1 i osvajanje kupa
  • Guinness
    1.9k
    zna li tko kako skinuti ove cijele utakmice sa youtubea? Obični video downloaderi ne rade na dužim videima, sažetke uspijem skinuti bez problema
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.