• shrewsbury
    0
    Pratim mlade ekipe u regiji dugo.. Nije ni Zvezda ovdje u najboljoj postavi, dosta njihovih omladinaca je na pripremama sa prvom ekipom, špic im je 2004. ali veći od svih za glavu. Nije Zvezda toliko jaka, koliko je Željezničar generalno loš sa mlađim kategorijama zadnjih godina, u omladinskoj ligi BiH su mislim 4. ili 5. na tablici.
  • Infinity
    15.2k
    Ili je željo seoska momčad na razini županijskih liga ili je zvezda brutalno jaka.db-izbjeglica

    Ne znam kakva je Zvezda, al Zeljo je ocajan ove sezone u juniorskoj konkurenciji. Mozda treca pozicija zvuci solidno u PL, al zaostali su 20 bodova za prvakom koji dolazi iz 'tamo nekog sela pored Bijeljine'.

    Ne tako davno su u LP izbacili Lokomotivu kao prvaka Hrvatske, al ovo sad je bas lose.
  • Eduardo
    17.5k
    mogao si staviti nešto i na kineskom.
  • Majki2111
    2.6k
    Pa baš zato koristi prevoditelj. Kopiraš link. Stisneš srpski prevvedi na hrvatski i prevede na latinicu. Nije problem. Tako smo čitali i Krasnodarov forum čini mi se. Zakaj mi je izbrisan post???
  • Sljeme
    1.8k
    Kup "prijateljstva" Dinamo-Zvezda, koja sramota. Fuj.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Kup "prijateljstva" Dinamo-Zvezda, koja sramota. Fuj.Sljeme

    Dobro, i 85. je Zvezda pozvana uveličati 40 godina osnivanja Dinama kao prijateljski klub.
  • Sljeme
    1.8k
    Daj nemoj me... Raspala se ta šugava država i svi znamo kak i svi znamo ko je Zvezda i ko su njeni navijači. Sramota za naš klub, grad i državu da igramo po Srbiji nekakve prijateljske tekme s četnicima. Ovakva politika kluba, cajke, trganje majica i ostali balkanluk je ono kaj Dinamo nije.
  • Dudu
    2.6k
    Mamiceva ekipa, tamo ima najvise obozavatelja. Mogu se ocekivati i prisnije suradnje
  • Eduardo
    17.5k
    Nije ovo prvi put da Dinamo sudjeluje tamo, godinama već igramo taj turnir. Sad se digla posebna prašina jer se u finalu igra protiv Zvezde. Kad je već tako treba ih nabiti ako je moguće i kraj priče.
  • og1986
    2.9k
    Dobro, i 85. je Zvezda pozvana uveličati 40 godina osnivanja Dinama kao prijateljski klub.Mali dioničar


    Fascinantno mi je da ovaj komentar može neko napisati u 2021.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Dobro, i 85. je Zvezda pozvana uveličati 40 godina osnivanja Dinama kao prijateljski klub.
    — Mali dioničar


    Fascinantno mi je da ovaj komentar može neko napisati u 2021.
    og1986

    Meni je fascinantno da tebe ne zanima povijest kluba za koji navijaš.

    Postojala je dobro utabana autocesta bratstva i jedinstva po kojoj su Janjanin, Ivković, Boro Cvetković, Bračun i posebno na žalost Prosinečki išli iz Dinama u Zvezdu i to u manje od 10 godina što je teško shvatiti iz ove perspektive kao što je teško i shvatiti da i danas neki drkaju na Zvezdu kao što su drkali i tada jer ima ljudi i u klubu i u nogometnim savezima (i zagrebačkom i hrvatskom) koji su i tada bili na pozicijama, a i danas su. A i ovih godina se “tržište” pokušava oživjeti light primjerima Lee Addyja koji je igrao i za Zvezdu i za Dinamo kao i Ibaneza koji je igrao i za Dinamo i za Zvezdu. Što je nekako lakše za prožvakati nego da su u pitanju Srbi i Hrvati, ali eto to je bila poanta upisa.

    Tak da mi je žao ako nisi shvatio da sam sarkastičan, ali eto čovjek uči dok je živ.
  • og1986
    2.9k


    Znam da se prije to nije gledalo i da su igrači mijenjali klubove.

    Očigledno nisam shvatio sarkazam jer mi se činilo da se opravdava ovaj turnir jer eto, i prije se tako igralo.

    Moje isprike.
  • Mali dioničar
    14.1k


    Kakve faking isprike, pričamo.
  • Sljeme
    1.8k
    Koliko god sudjelovali, uvijek je bilo pogrešno i uvijek sam i uvijek bum bil protiv tog. Nikakve prijateljske tekme s klubovima iz te zemlje i nikakve regionalne lige. Sramota.
  • Sljeme
    1.8k
    Kad već govoriš o odlascima tih igrača u Zvezdu onda je u redu da veliš i prave činjenice, a to je da ih je tam steral Ćiro. Zato se i govori za njega da je bil najbolji trener Zvezde. A koliki su minusi i dubioze u financijama ostali svaki put iza našeg "trenera svih trenera" to je pak druga priča.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.