• Keyser Soze
    8k
    Hajduk - Dinamo kadeti 1:1
    Hajduk zabio gol u 90. za izjednačenje, nakon utakmice bilo jačeg naguravanja zbog jednog faula dinamovog igrača
  • deda
    27.5k
    Danas pioniri i juniori igraju finale kupa. Oba finala igramo protiv Osijeka, a utakmice se igraju u Karlovcu. Termini 16,30 i 19,00. Prijenos na HNTV
  • The Undertaker
    3.9k
    Gledam pionire protiv Osijeka, živi očaj, potpuna dominacija Osijeka. Ovdje nešto nije u redu, ili sa selekcijom ili sa trenerom.
  • Neki tip
    19k
    Jučer sam bio na prijateljskoj tekmi Zagića i zapamtio malca iz Prigorja Markuševec. Broj 99 na leđima, igrao je lijevo krilo pa kasnije lijevog beka (nakon što su protiv Trnovčice vodili valjda 10-1). Ljevonog, ali zna i desnom, strašno brz s loptom u nogama, sitniji od vršnjaka, ali čvrst u duelima, okretan, sjajno čita igru, dribling, šut, postavljanje, pregled.. sve. Trpao golove, asistirao, prekidao pokušaje protivničkih napada.

    Mali je toliko odskakao od svih da sam mu imao potrebu zapljeskati i viknuti "bravo" te poslije utakmice reći da je odličan (premda mi na živce idu roditelji komentatori i dobacivači). :monkey:

    Nije Dinamo, ali bit će.. mora, mjesto mu je tamo.

    Dobro znam da su klinci od 8, 9 godina samo klinci od 8, 9 godina, ali znam i da sam vidio izvanserijski talent.

    (Eto, nek se nađe zapis, za slučaj da iz kluba čitaju naša piskaranja:)).
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ovi pioniri nemaju pojma iskreno. Sto posto si u pravu. Selekcija ili trener su loši.
  • marcio amoroso
    31.9k
    protiv TrnovčiceNeki tip sa Zapada

    da sam vidio izvanserijski talent.Neki tip sa Zapada

    Možda je i do protivnika :rofl:

    Nećak mi je u tom svijetu i maksimalno pratim njegov razvoj. Dijete je sa 9 i sa 10 bio u kampovima koje organizira njemački nogometni savez. To znaci da je bio među 20 djece u Berlinu iz njegovog godišta. Danas sa 13 i pol mu je trener priopćio da ga nema u planu za rotaciju u sljedećoj sezoni.

    Hoću da kažem da kod te djece ima puno oscilacija. Neka djeca brže narastu pa dominiraju, neka su prebrza za ostale, svašta nešto utiče na razvoj.
  • The Undertaker
    3.9k
    Drugi najbolji (oksimoron?) 10-godišnji igrač kojeg sam ja gledao uopće u životu (najbolji je Baturina iz Dinama) danas, sa 17 godina, uopće ne trenira i igra nogomet.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Na Baturini se baš vidi da ima urođeni talent, ali i taj prijelaz iz juniorske u seniorsku konkurenciju je jako zeznut i brdo top igrača baš tu zapne.
  • Neki tip
    19k
    stoji sve..

    Jedino što je, velim, ovaj mali baš nizak, sitan, fizički je u hendikepu u odnosu na ostale, a kamoli da to pridonosi dominaciji..

    Ali da, slažem se sa svime napisanim, da ne citiram redom.
  • Keyser Soze
    8k
    Juniori osvojili kup nakon penala protiv Osijeka!
  • deda
    27.5k
    Iskreno, juniori me uopće nisu oduševili, a pioniri teško razočaranje. Čini mi se da bi Kopiću trebalo početi postavljati neka pitanja. Ovoliko biti deklasiran kao što su to pioniri bili je nedopustivo i ispod razine Dinama. :rage:
  • deda
    27.5k
    SOCCERBET KUP PRIJATELJSTVADINAMOVI JUNIORI OTPUTOVALI NA KUP PRIJATELJSTVA NA ZLATIBOR

    Juniorske selekcije najboljih nogometnih klubova iz regije okupit će se od 1. do 6. lipnja na Zlatiboru gdje će sudjelovati na trećem po redu Soccerbet Kupu prijateljstva.


    Regionalni nogometni turnir za igrače mlađe od 19 godina se tako vraća na veliku scenu poslije jednogodišnje pauze, a i ovoga puta na njemu će sudjelovati ukupno 12 ekipa.

    Sudionici Kupa prijateljstva 2021. su: Akademija Pandev, Borac Banja Luka, Crvena zvezda, Dinamo Zagreb, OFK Titograd, Partizan, Sarajevo, Sloboda Tuzla, Sloboda Užice, Spartak Subotica, Vojvodina i Željezničar.

    Momčadi će biti podijeljene u četiri grupe, a po dvije najbolje plasirane iz svake skupine osigurat će plasman u četvrtfinale.

     

    A grupa: Partizan, Akademija Pandev, Sarajevo:

    B grupa: Crvena zvezda, Željezničar, OFK Titograd;

    C grupa: Dinamo Zagreb, Borac Banjaluka, Spartak Subotica;

    D grupa: Vojvodina, Sloboda Tuzla, Sloboda Užice.

     

    Sve utakmice Kupa prijateljstva 2021. možete pratiti uživo u prijenosu na kanalima Sport Kluba.

     

    Kostur nokaut faze na Soccerbet Kupu prijateljstva 2021. izgleda ovako:

    Četvrtfinale:

    A1 – C2

    C1 – A2

    B1 – D2

    D1 – B2

    Polufinale:

    A1/C2 – C1/A2

    B1/D2 – D1/B2

    Utakmice u grupnoj fazi natjecanja i utakmice u četvrtfinalu traju po 70 minuta (dva puta po 35), dok utakmice polufinala i finalna utakmica traju po 80 minuta (dva puta po 40).

     
  • Baneki
    713
    I ljubičica bijela bi bila ponosna na ovaj turnir.
  • xavier
    11.1k
    I ljubičica bijela bi bila ponosna na ovaj turnir.Baneki

    Moram priznati da je i meni prvo prošlo kroz glavu da bi Hajduk, da je tamo s ovim klubovima umjesto nas, bio žestoko ismijan i izvrijeđan. Kako ovdje tako i na drugim mjestima.
  • og1986
    2.9k
    Jeba ih kup prijateljstva.

    Tko god je odobrio slanje juniora tamo može si slobodno pljunuti u ogledalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.