• Bruh
    888
    Trebalo bi jednom organizirati prijateljsku sa sydney unitedom pa pokrenut i neku spiku u australiji ipak imamo st albans dolje koji ima dinamov grb
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sta nije Dinamo bio dolje na pripremama prije titule 82.? Moglo bi se i trebalo opet otic tamo, ali i u Sj. Ameriku odakle smo nedavno i doveli neke klince.
  • Dino
    2.2k
    Ove godine nema cestitke na drustvenim mrezama?
  • deda
    27.6k
    Grupa je odredila 17.8. Za pravu godisnjicu
  • dzg7
    245
    Zašto tad?
    Znači na rijeci se ne slavi rockas?
  • Boysica
    441
    Ne na tekmi s Rijekom se oprasta od kapetana Ademija smrc
  • Keyser Soze
    8k
    Majica Arijan Ademi

    Stigle su nove majice posvećene legendarnim kapetanu Dinama, Arijanu Ademiju

    Majice možete pronaći od sutra u oba Dinamo fan shopa kao i na našem web shopu od 9 sati ujutro!

    Majice su dostupne u veličinama za odrasle i za djecu

    Cijena majice iznosi 27€, dok za dječje modele iznosi 24€

    Nabavi svoju majicu i vidimo se u nedjelju na Maksimiru


    1tom8kahkio7cbx6.jpeg
    yq8x34sz231125d4.jpeg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Svida mi se ideja s asom, ali ne mogu se odlucit jel mi ovo Blue ok ili ne :rofl: mislim da su usrali odlicnu ideju s glupim natpisom
  • maddaddam
    2.9k
    tzok68urz8ll41sf.jpeg

    Bez natpisa sasvim ok majica.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Skroz bez natpisa ili barem bez ovog blue bi bila vrh, "A" gore i dole dvostruko znacenje - as i inicijali

    cijena mozda ipak malo previse...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ocito se ipak mislilo prije na marketing
  • Ali
    1.9k


    I sad ne bi li se nekom Krašu ili Cedeviti mogao prodati oglas na dresu škole nogometa za pola milje eura
    — Mali dioničar

    Naravno da bi. Jedino što su ova dva neizvediva. Prvom je predsjednik uprave hajdukovac kao i vlasnici. Drugi je osmislio model svog kk u kojeg je jednom ubacio 2mil i sad sve odbija ulaganjem u druge klubove jer eto ima svoj.

    Da imamo marketing, imali bi od pionira do juniora sponzora na prsima. Evo i mojih prijedloga Lino za najmlađe, a neka Jamnica za juniore i Jana za kadete.
    150.000 € svaki brand za jednu sezonu.
  • Mališan
    1.7k
    Evo i mojih prijedloga Lino za najmlađe, a neka Jamnica za juniore i Jana za kadete.Ali

    Za veterane onda obavezno Graševina.
  • Blaz
    350
    Ilocki podrumi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.