• Crusades1986
    9.6k
    Jel pod sponzori, ulaznice i tv ubrojano članstvo?
  • deda
    27.6k
    Članstvo je sića, zato treba povećati članarinu
  • Miro93
    2.7k

    Ma i to članstvo isto...
    Ja sam prošle godine učlanio starog i odma su i meni produžili članstvo i poslali ju odmah (bez da sam platio svoju). Isto tako, kaže frend da je prije par godina nekog učlanio i da su tak poslali i njemu. Ne znam jel bilo još takvih slučajeva.
  • Mali dioničar
    14k
    Pisali su da je za prva cetiri sata prodano 500. Vjerujem da ce ih otici preko 2.000.Infinity

    2.000 u prvih 24 sata, pišu SN.

    Prodavat će se i nakon utakmice tako da finalna cifra dosta ovisi i o rezultatu.
  • SAS1987
    13.3k
    Članstvo je sića, zato treba povećati članarinudeda

    Benfica nam treba biti uzor a njihova članarina prema wiki iznosi 100€ - 160€ ali koliko sam gledal po službeni stranici ima popusta za mlade, stare, dobiješ neki šal itd. Po meni bi članarina u Dinamu (pogotovo ako izborimo izbore) trebala biti nekih 70€ - 120€.

    Fans pay annually between €100 and €160 to be club members, enjoying discounts with some affiliated enterprises like Repsol, Caixa Geral de Depósitos, Hospital Lusiadas, as well lower prices in season tickets or merchandising.
  • marcio amoroso
    32k
    Znam da je glupo to raditi naknadno, ali karta sa utakmice protiv Tottenhama bi se isto dobro prodavala. Ja bi prvi kupio.
  • Mali dioničar
    14k
    karta sa utakmice protiv Tottenhamamarcio amoroso

    Ne mora nužno biti ulaznica, može biti neka grafika za staviti na zid.

    Doduše napravili su majicu.
  • marcio amoroso
    32k
    Ne mora nužno biti ulaznica, može biti neka grafika za staviti na zid.

    Doduše napravili su majicu.
    Mali dioničar

    Ja baš sad uređujem Dinamovu sobu u podrumu i Tottenham bi definitivno imao mjesta da imam nešto sa te tekme. Iskreno nisam Fan majica sa motivom neke utakmice, ali bolje išta nego ništa.
  • Guinness
    1.9k
    Ne mora nužno biti ulaznica, može biti neka grafika za staviti na zid.Mali dioničar
    kad neće klub ima ko hoće, značke
    R67%20LFK01355.jpg
  • deda
    27.6k
    Ako je doista prodano 2.000 ulaznica to je izvanredno. Ja idem u ponedjeljak
  • Crusades1986
    9.6k
    kaj je to? nisam vidio do sad, nešto od Engleza?
  • Guinness
    1.9k
    ↪Guinness kaj je to? nisam vidio do sad, nešto od Engleza?Crusades1986

    Ne službeno, ali od engleza je.
    Jedan čovjek radi sve takve stvari za sve utakmice, odlična je kvaliteta.
    Bilo je i za grupnu fazu, mogu poslikati uživo kako izgleda ako ima još kolekcionara...
  • Somport
    556
    Postani ponosni vlasnik dresa iz utakmice Dinamo - Villarreal!


    Trenutak za povijest nećemo gledati u četvrtak 8. travnja samo na maksimirskom travnjaku. Povijesni trenutak imat ćemo i uz online aukciju dresova igrača Dinama iz Europa lige!

    GNK Dinamo odlučio je ove prekrasne trenutke obilježiti kroz aukciju dresova igrača iz utakmice četvrtfinala UEFA Europa lige Dinamo - Villarreal!

    U sklopu ''More than football'' akcijskih tjedana, Dinamo u suradnji s tvrtkom MatchWornShirt donosi aukciju dresova s plemenitim ciljem!

    Kampanja naziva #Morethanfootball Action Weeks inicijativa je EFDN organizacije čiji je GNK Dinamo član, a za vrijeme koje se dodatno promovira važnost društvene odgovornosti u zajednici. Akcijski tjedni podržani su i od strane organizacija UEFA Foundation for Children i ECA-e.

    Nakon utakmice Dinamo - Villarreal igrači Dinama predvođeni kapetanom Arijanom Ademijem potpisat će dresove koje su nosili upravo u toj utakmici te će ih predati za aukciju, a novčani iznos prikupljen u aukciji bit će doniran Zakladi Nema predaje.


    Navijači i svi zainteresirani ljubitelji nogometa mogu se registrirati na stranici MatchWornShirt i licitirati za jedan ili više dresova. Dres će na kraju moći kupiti ona osoba koja je ponudila najveći iznos za vrijeme trajanja aukcije.

    Svaki dres imat će original oznake (prezime igrača i broj) te oznake UEFA Europa liga natjecanja, uz original potpis od strane igrača. Na aukciji će biti ukupno 25 dresova, uključujući i Dinamove vratare. Početna cijena dresa iznosi 89 Eura.

    Aukcija kreće u četvrtak 8.4. u 21:00h

    na web stranici

    https://www.matchwornshirt.com/club/dinamozagreb

    Kao special edition za ovu aukciju Dinamo je osigurao dvije matchday majice Dinamo - Villarreal s potpisima cijele momčadi za koje je također moguće licitirati na istoj stranici. Početna cijena pojedine majice bit će 89 Eura.

    Prihod od prodaje dresova na aukciji bit će doniran Zakladi Nema predaje, službenoj zakladi GNK Dinamo koja će zatim u dogovoru s igračima dodijeliti donaciju u humanitarne svrhe. Zaklada Nema predaje kroz svoj rad bavi se humanitarnim radom, donacijama i društveno odgovornim projektima, sukladno vlastitoj misiji, viziji i ciljevima.

    O nastavku akcije navijači će moći pratiti na web stranici https://zakladanemapredaje.hr/.

    GDJE ĆE BITI AUKCIJA?

    Aukcija će biti održana na platformi MatchWornShirt, a dresovi će se s početkom utakmice Dinamo - Villarreal pojaviti na stranici:

    www.matchwornshirt.com/club/dinamozagreb

    U ponudi će biti svi dresovi s utakmice Dinamo - Villarreal, kako igrača koji će nastupiti, tako i onih igrača koji su u kadru prve momčadi na A listi, ali nisu upisali nastup. U ponudi će biti i dvije potpisane matchday majice.

    KADA POČINJE AUKCIJA?

    Početak aukcije kreće s početkom utakmice u četvrtak 8. travnja u 21:00h.

    Aukcija traje ukupno 14 dana. Zadnji je dan aukcije 24. travnja.

    POČETNA CIJENA DRESA I MAJICE?

    Početna cijena svakog dresa i matchday majice je 89 Eura, a dostava je bilo gdje u Hrvatskoj, Europi ili svijetu besplatna.

    DODATNE INFORMACIJE

    Zahvaljujući tome što MarchWornShirt organizacija koristi UV-C svjetlosnu tehnologiju za dezinfekciju dresova, kupnja nošenog dresa ne predstavlja nikakav zdravstveni rizik. MatchWornShirt koristi UV-C svjetlosnu tehnologiju za dezinfekciju bez oštećenja tkanine te jamči očuvanje mrlja od blata i trave koji daju autentičnost dresu nošenom u utakmici.

    Postanite i na ovaj način dio Dinamove povijesti, osigurajte za sebe ili svoje najdraže unikatni potpisani dres nekoga od igrača prve momčadi! Proslavimo zajedno ove sjajne povijesne trenutke s našim Dinamom!
  • Crusades1986
    9.6k
    Jel se može kupit negdje ili? Pa stavi kad stigneš pod kolekcionarstvo pa da vidimo :nerd:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.