• Mali Zeus
    10.4k
    Pa ni mi sami ne radimo na tome. Radili smo kad je trebalo za skupštinu i onda se stalo, a vidjeli smo da se može u kratkom vremenu mobilizacijom hrpa ljudi učlanit. Očito nam to nije previše bitno.Sljeme

    Slažem se. Odmah nakon tog je stalo nažalost, a baš to kaj veliš, tad se pokazalo da se dinamov puk može angažirati kad treba i to kak i da postoji, dapače.
  • Jameson
    337


    Ali nije naš posao da mi radimo na tome nego valjda postoji odjel marketinga u klubu? Upravo to je jedna od meni najšizofrenijih stvari kod nas.

    Naravno da će se potegnuti kad je trebalo kao za skupštinu, ali navijači Dinama sami sebi često predbacuju neke stvari koje ne bi trebali iz razloga jer su radili sve ono što bi ljudi u klubu (koji su plaćeni za to) trebali raditi.

    Loša posjećenost na stadionu - ne animiramo dovoljno ljude da se pojave na tribinama.
    Mali broj učlanjenih - nije nam previše bitno.
    Loša igra Dinama - razlog tome jer navijači žele u klub i to ometa harmoniju u klubu, pa se to odražava na igrače (ovo je primjer razmišljanja derbi navijača)
  • nemapredaje
    2.1k


    Mislim da je problem učlanjenja u tome što ti s tim članstvom, na žalost još uvijek, možeš samo obrisati stražnjicu. I ljudima je to jasno.
  • Sljeme
    2k
    Sigurno da bi klub trebao radit na tome i znamo da je naš marketing sramotan. Već smo to pisali više puta ovdje, da kod nas jedan čovjek radi posao koji u Splitu rade njih 20.
    Međutim i mi kao navijači smo često pasivni i snosimo krivicu za određene stvari i ako među nama ne postoji želja i volja za npr. većim brojem članova, onda ih nebu ni bilo. Isto vrijedi i za plakate po aerodromu, sličice na Tisku i hrpe drugih stvari. Ako se mi ne pokrenemo niš se nebu nikad riješilo. Mislim da moramo počet od sebe i vidjet kak možemo pridonijet tome da riješimo stvari koje nam svima smetaju.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Napokon, top :ok:

    Sad jos stavit negdje kod Luckog u oba smjera :starstruck:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Sljedeci korak Dinamo kutak s par stvari.
  • mlinchica
    1.2k
    To je fakat friško postavljeno? Wow, napokon :starstruck: .
    Koliko je god žalosno da u klubu nema sposobnih ljudi da sami dođu do ovakvih ideja, jer da nije Zone… :monkey: , toliko sam sretna da se čita i da se ideje s Zone uzimaju.
    Ekipa, pišite sve moguće kaj vam padne na pamet, očito samo navijači imaju volje i kreativnosti.
    Zakaj ne naprave deal s ZP, oni su vlasnici 70-80% oglasnih površina u gradu. Posebno na tram i autob. stanicama, oni city lights. Pa to bi trebalo vrištat s njih svaki tjedan od najava utakmica. Gorica je to radila za svaku tekmu, ako se ne varam, ne znam jel još uvijek.
    U ambulante i domove zdravlja, sad je ionako sezona respiratornih bolesti, hrpa je ljudi po čekaonicama.
    Sve kolodvore s porukama dobrodošlice.. pa meni bi cijeli grad vrištao od reklama za svaku tekmu.
    Sjećam se kampanja za Trofej Dinamo, Ožujsko ih radilo, bili su posvuda, dosta ciljano po kvartovima za sve tekme.
    Imamo sponzore, nek se isprse, grad treba biti plaaav!
  • jedan u nizu
    6.7k

    da, za to treba novac predviden za marketinske aktivnosti.
    Sumnjam nekako da klub zeli izdvajati milione na oglasanje po plakatima, stanicama, domovima zdravlja i to. To sto je od grada ili od holdinga ili cega vec. ne znaci da je besplatno ili debelo ispod cijene, sve to kosta.
    Slazem se da bi bilo dobro, dapace. Samo mislim dok ne produ izbori, i dode nova uprava, i zaduze se osobe sposobne za marketing, i klub tom odjelu ne dodijeli neka znacajna sredsta, da se necemo puno maknuti od ovoga sada.
  • mlinchica
    1.2k
    Ma znam da treba lova ali zato imaš sponzore. PSK se ionako reklamira svugdje i ima predobre dealove na svim platformama oglašavanja, budi siguran. To su ogromni godišnji ili višegodišnji ugovori s najboljim mogućim uvjetima za korisnika usluge. Samo treba prek njih ići + Dinamo sam po sebi sigurno navlači i klikove (u slučaju online oglašavanja). Treba znati iskoristiti sponzore jer je tu lova.

    Slažem se da je ovaj zadnji dio o kojem pišeš, situacija u klubu, u biti i najveći problem. No ne treba zato prestati maštati o plavom gradu jednog dana. :starstruck:
  • Fantom
    19
    Dinamo ima gondolu sa proizvodima u zracnoj luci nekih 3 mjeseca. Uz oglasavanje u zracnoj luci u zg zakupljen je i jedan oglasni prostor u zracnoj luci st.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    jebiga, meni ukinu letove u 9. mjesecu :grin: znaci ima nesto, drago mi je cut.
  • Bosskovitz
    8.2k
    zakupljen je i jedan oglasni prostor u zracnoj luci st.Fantom

    Ovo će biti slatko :)
  • Mali dioničar
    15k
    Ako čitaju u Fan shopovima ili netko iz kluba…

    U Areni nemate za tiskanje na dječje dresove broj 1.

    Znači ništa od golmanskih dresova i od brojeva 10, 11, 12, 13…91.

    A sutra je sveti Nikola.

    Vjerojatno nema ni nekih ostalih brojeva za tiskanje jer eto tražio sam 11 pa mi je djevojka rekla da nemaju broj 1.

    Ajde za iduću godinu se pripremite.
  • nemapredaje
    2.1k


    Jebiga i ti se sjetiš zadnji dan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.