• Krulek
    207
    Stvarno je dosta ovoga, pa zar svaku utakmicu moramo strepiti, zar ne mogu dati barem jedan gol iz igre i mirno završiti utakmicu. Nevjerojatno!
  • Georg Koch
    3.7k
    Nista ja ne bi krivio igru niti ista.
    Prije 3 dana smo imali tesku utakmicu u Spanjolskoj.
    Iducih 7 dana imamo 2 jos teze.
    Igraci su umorni i ocito oprezni.
    Igraci nisu kvalitetni kao prijasnjih sezona i jbg.
    Krivio bi Petkovica sa 3 promasena zicera( 2 nakon kornera i 1 u 70+min.u kontri, lagana nonsalacija).
    Mogli smo davno sve rjesiti da je realizacija imalo, imalo bolja.
  • Ludovic IX
    5.6k
    Jakir drži ademija i mi igramo sa igračem manj3 65 minuta. Svi trče za njega i još se više izmore. Jakirovic je užasno bezmud. Njemu imena slažu momčad a ne stanje u momcadi
  • GaijiZG
    612

    Mi igru prema naprijed nemamo pod Jakirom, pobjeda protiv Betisa nam je smanjila šanse u HNLu. Ako prođemo Betis, i izgubimo od Rijeke, kolike su šanse da ode Jakir? Slabe.
  • Orc123
    5.2k
    Petko je iscijeđen totalno
  • Krulek
    207
    Zašto ne uvede nekog pravog napadača?
  • über alles
    1.5k
    Kako je ovaj hoxa los igrac
  • Petar86
    599
    70+min.u kontri, lagana nonsalacija).Georg Koch

    Prije bi reka da jedva dize noge od poda koliko je satran, a ovaj ga nece zamijeni... super pa ne idu 2 utakmice di mora krv pisati 90 min
  • plavac173
    2.6k
    Tko je rekao da se ne desavaju? Svakog treba pohvaliti kada uradi dobru stvar, takodjer i kritizirati ali normalno. Covjece, nisam fan Jakira nego Dinama, tko je god na klupi Dinama zelim mu da dobije svaku mogucu utakmicu... Nigdje nisam rekao da dobro igramo, bas nigdje, vec da je Varazdin dosadan i da kombinira izmedju stopera a mi cekamo u niskom bloku sa Petkom i Baturinom na centru... To je bilo do penala
  • M94
    515
    Bunker protiv Varaždina, sunčeko ti presvetlo.
  • Patak
    2.2k
    Ne znam zašto Kuleta ne uvede kao pit bulla zadnjih barem 20 minuta?
  • Debelko
    183
    zato sta je obicna picketina, nije jednu utakmicu odigrao bez Brune ili Misica. Sramota.
  • M94
    515
    Ako uspiju izbacit Betisa to će bit svjetsko čudo.
  • Petar86
    599
    Bilo bi dobro nakon utakmice staviti anketu koliko ljudi vjeruje u naslov Dinama, ne u smislu volim Dinamo osvaja 100%, nego racionalno razmisljanje i koliko bi ljudi zadnje pare stavili na naslov ove godine
  • plavac173
    2.6k
    Divno, dva igraca suspendirana za hajduk..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.