• Neki tip
    19k


    Pa trošak kluba je sigurno bruto, kao što je i trošak poslodavca za nečiju plaću bruto i to bruto 2, kao je što trošak za ugovor o djelu neto + još toliko otprilike za sva davanja. Obelix je pitao o kojim se iznosima obično govori, pretpostavljam u javnosti, ali kak mu pitanje nejasno evo nas 2 raspravljamo ni o čemu, a njemu se fućka. :lol:
  • obelix
    83
    Ok, hvala ti i isprike na pleonazmu. U pravu si.

    I nikad ne reci nikad, mozda ti se bivša vrati
  • Neki tip
    19k
    I nikad ne reci nikad, mozda ti se bivša vratiobelix

    Hahah, hvala na pozitivnoj namjeri i spretnom dvostrukom korištenju "zabranjenog priloga", ali to za moj brak ne bi bilo dobro.

    Doduše, nije nikud ni otišla, neg ja, ali kako god bilo mislim da joj se moja žena ne bi veselila, a sumnjam i da bi njenom mužu bilo drago. :grin:
  • masacusec
    3k
    ali to za moj brak ne bi bilo dobro.Neki tip

    Znači i tebi se žena previše miješa u brak.
  • obelix
    83


    Ma da, mislio o tome kad se u javnosti prica o placama radi li se o bruto placi koja je trosak kluba ili neto koju dobiva igrac. Ali dobro, ocito je neki puta jedno, neki puta drugo. Nebitno, svi su oni preplaceni :smile:
  • rob ljubavi
    772
    Kolke su im ono plaće?
  • Mihaljević
    8k
    Ja im ne bi dao ni centa za ovu sezonu.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Ja im za ovo danas placu nebi isplatio do kraja sezone.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.