• NitkoBitan
    12.2k
    Moha, Šutalodeda

    Oni ce cuvat Hohxu :monkey:

    Bolje stavit desno Teofila a lijevo Perica da bude koliko toliko pokrivena desna strana. A moze se i Perkovica stavit na stopera i Ljubicica na beka. Kak god, kombinacija Moha-Sutalo mi se nimalo ne svida.
  • Benito
    598
    Napada ih Cristiano u primeu pa je panika
  • NORTE
    9.3k
    Vjerojatni sastav u Koprivnici

    Petko
    Vidović-Baturina-Kaneko
    Mišić-Ademi
    Perković-Perić-Ktc-Moha
    Zagi

    Klupa:
    Emreli, Kule, Sučić, Ljubičić, Špikić, Menalo, Marin, Boško...
  • NitkoBitan
    12.2k
    Danas je teren u Kranjci izgledao ocajno (valjda zbog snijega), bojim se i pomislit kaj nas sutra ceka.

    Sutala obavezno postedit, valjda se na greskama uci.
  • Dinamosaur
    958
    ovo tvoje bi probao malo ubrzat, ubacit Sucica na 6, a Misic i Baturina iznad;

    Vidovic, Petko, Kaneko

    Misic, Sucic, Baturina

    Perkovic, Peric, Ktc, Moha
    Zagi

    Kako god, samo neka dobiju
  • austrijanac
    2.7k
    Zagi
    Moha ktc peric perkovic
    Baturina sucic ljubicic
    Tsubasa petko vidovic

    Ademi za drugo poluvrijeme jer jos stedimo za kinesku mafiju
  • Mali Zeus
    9.7k
    Mišić upitan.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Znaci da bismo napokon mogli vidjet onog momka koji je dosao iz nizozemske lige... zaboravio sam kak se zove.
  • dmil
    128
    Sučić zadnji vezni, Halilović na osmici i Baturina na 10 mi cak i zvuci zanimljivo, iako mi je to malo fizicki preslaba kombinacija
  • cron1ck
    1.6k
    Priželjkujem utakmicu u kojoj ćemo napokon dominirati oba poluvremena i rezultatski riješiti utakmicu već u prvom poluvremenu. Zaslužili smo nakon ovoliko stresa zadnjih par utakmica.
  • Noel
    4k
    Bilo bi lijepo treću u nizu da zaplovimo u mirne luke barem na terenu
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Nestrpljivo iščekujem utakmicu, bit će gas s posla, ugasiti klimu u autu da me ne uguši na putu do kuće a onda u boksericama ( :heart: ) dočekati pobjedu uz 3 gola razlike :cool:

    treba nam jaka i visoka pobjeda, svi bruse noževe za nas, jebite im majku svima ( osim podravksim štukama )
  • nemapredaje
    1.9k
    Ja želim konačno "clean sheet" i u prvenstvu.

    Al da mi zabijemo naravno :)
  • Juznjak
    3k

    Ja bi i štukama pokazo tko je gazda i odma ih ugasit… da ne bude za par godina da se ne smiju kupovat C1 i C3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.