• hardek
    1.4k
    Ma Risto mora ostat kao prva opcija na desnom beku. Mensah i on na bekovima bi bili top. Gledao sam malo tog Mensaha i igra dosta ofenzivno i stoji visoko. Ristovskog staviš da igra više centralno u izgradnji napada a Mensaha gurnut visoko pa u otvaranju igre dobijemo nekih 3-2-3-2 (lijevo krilo ode bliže napadaču) ili 3-2-4-1.
  • NORTE
    9.3k
    Predviđam 4.870 gledatelja.
  • Carrasco
    4.1k
    Ak bude manje od 10 tisuća nek odma daju naslov Rijeci ili Hajduku.
  • Neki tip
    19.3k
    Ak bude manje od 10 tisuća nek odma daju naslov Rijeci ili Hajduku.Carrasco

    Daj nemoj biti naivan. Kakvih crnih 10 000!? Pa na početku sezone, ljeti protiv Hajduka, imali smo nešto preko 12k, skup s tovarima.

    Da 10k.. :eyes:
  • NitkoBitan
    12.2k
    Na Loksi nas je bilo 4 tisuce, uz lijepo vrijeme protiv Osijeka ocekujem BAREM duplo vise.

    Svatko neka krene od sebe za pocetak. A i cimnut par frendova nije na odmet.
  • Neki tip
    19.3k
    Dam ja još par ideja, kad je već bal.

    Ak Vlatka ne dovede na zimu Mensaha da igra za 300k, bez odštete Auxerreu, nek naslov ide Hajduku ili Rijeci.

    Ak Tomašević ne izgradi Kranjču do svibnja 2024., nek naslov ide Hajduku ili Rijeci.

    Ak Barišić ne raspiše izbore u prosincu po principu jedan čovjek jedan glas, nek naslov ide Hajduku ili Rijeci.

    Ak se Ivanušec ne vrati na zimu u Dinamo uz riječi "jebeš sve, #samoDinamo!", nek naslov ide Hajduku ili Rijeci.

    Imam još dosta ideja.

    Ili da samo predamo naslov?
  • jp23
    2.2k
    Ak se Ivanušec ne vrati na zimu u Dinamo uz riječi "jebeš sve, #samoDinamo!", nek naslov ide Hajduku ili Rijeci.Neki tip

    Bolje da si reko Dani Olmo :cool:
  • Dinamosaur
    973
    Zagi
    Rile-KTC-Peric-Perkovic
    Ademi-Misic
    Baturinaga
    Kaj-Kule-Vidovic

    Ne brinem ni najmanje, zgaziti cemo ih 4:0, navijanje do daske, pun sjever, jedva cekam bubnjeve :fire:
    Golovi: kule 1, kaj 1, baturinaga 2
  • sport
    2.3k
    Čim si stavio u sastav Ristu i Kuleta koji nemaju pravo nastupa zbog žutih kartona odmah mi je jasno na kojem nivou praćenja Dinama si ti pa nastavi i dalje ne brinuti.
  • Dinamosaur
    973
    bome u gadnom nivou 10+ pivi
    Ali i bez pivi nisam pratio kartone, onda Moha i Emreli.
    I molim te da me obavijestis o stanju s kartonima i nakon iduce tekme jer ih necu pratit, hvala unaprijed gospon Bukovina
  • Krizy
    36.3k
    Zbog akumuliranih kartona, utakmicu će propustiti Ristovski i Kulenović (Dinamo) te Fiolić i Omerović (Osijek).

    U slučaju žutog kartona na ovoj utakmici, sljedeće kolo protiv Slavena će propustiti Theophile, Perić, Mišić, Vidović i Emreli.
    Krizy

    Napišem u najavi svake utakmice.
  • Dinamosaur
    973
    znam,sve 5, nisam procitao uvod nocas
  • Antonio bbb
    245
    Imam neki osjecaj da bu se Zagreb probudil… Ne ocekujem bas 10k, al minimalno 6500.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Mislim da nam je oko 6500 trenutni prosjek posjete domacih utakmica ove sezone tak da automatski ocekujem vise posto je ovo derbi i "žiža" borbe za titulu.

    Neki dan je rukometnu utakmicu RK Zagreba u Areni gledalo 7000 ljudi, na radni dan. Pricam o sportu koji je mozda na 3./4. mjestu popularnosti u Hrvatskoj (pa i u Zagrebu), o klubu za koji navija nekoliko puta manje ljudi nego za Dinamo.

    Kise nece biti, na stadionu nece biti nista hladnije nego sto bi bilo na Opus areni. Treba vec sad bit prava podrska klubu i prestat birat utakmice, a ne se sjetit tamo u 4./5. mjesecu da Dinamo igra domacu ligu...
  • jedan u nizu
    6.1k
    Neki dan je rukometnu utakmicu RK Zagreba u Areni gledalo 7000 ljudi, na radni danNitkoBitan

    da, kada su svom silom dijelili besplatne ulaznice za tu tekmu na benzinskim postajama.
    Takoder, da je tekma na otvorenom, na tu tekmu nebi doslo ni 2 tisuce ljudi iako je besplatno. Tamo barem imas komfor moderne dvorane, sa normalnim sjedalima, wc-ima i sl.

    Stadion nam je jedan od glavnih razloga slabe posjete. Uz gubitak identiteta i razilazenje sa klubom koji upravljaju kriminalci. Pomak ce se desiti, ali dok je stadion u ovakovm stanju nece. Tek uz moderniji stadion mozemo ocekivati vece posjete i nacina kako aktivirati vise ljudi na utakmicama, i to ce potrajati. Necemo odjednom imati duplo vece posjete sa novim stadionom, ali posjecenost necemo dici na osjetno veci nivo dok imamo takvu rusevinu od stadiona (izuzevsi 'hot' dogadaja poput igranja LP)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.