• Nino Bule
    11.3k

    Moze i ljubicic sesticu
  • Keyser Soze
    8k
    Ne znam kako ćemo s ovakvim Bočkajem u Europi, ima odličan ubačaj i slobodnjak, ali to je otprilike to, nepostojeći u obrani.
  • xyz
    840


    Onda ga treba na toj poziciji forsirati jer osim Mišića nemamo takvog igrača. Mislio sam da je Čačić upgrade u odnosu na Kopića i Krznara samo zato jer stavlja igrače na prirodne pozicije, ali i on se sada gubi jer počinje kemijati.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Uz to jos i jako lijen igrac,gledaj di on stoji u fazi napada,Orsic nema s kim igrati i kada udje u sredinu i odvuce svog igraca to Bockaj ne koristi zato sto se onda mora vratiti i nazad...
  • Keyser Soze
    8k
    I to sam primjetio, nonšalantan dosta.
  • Nino Bule
    11.3k

    Vidjet cemo u natjecateljskim kako ce to izgledat, ima problem sto ima tolica baturinu ivanuseca i marina za poziciju ofanzivnog veznog + petko u svojoj poziciji drugog napadaca i onda mora igrat s dvije osmice da bi im podjelio minutazu
  • Captain America
    13.3k
    Petka unutra i okrećemo ovo lagano u drugom
  • Neki tip
    19k
    Ovo je užas, ali nemojmo sad paničarit odmah i od "jebeni smo, gazimo sve redom" do "ovo je sramota" padat u 2 dana i 2 pripremne tekme.. :)

    Miješana ekipa, istrazuje se, gleda se, proba se, vjezba, testira.. tome pripremne tekme i služe.

    1. Perić nažalost više nije igrač za Dinamo, evo to na primjer mozemo vidjeti. Žao mi je tog dečka jako, ali nije.

    2. Najjači obrambeni igrači nam trenutno nisu u igri.

    3. Drmić je odlican igrac, no to smo znali i prije.

    4. Baturina je top talent, no to smo znali i prije.

    5. Bočkaj ne zna igrat obranu, no to smo znali i prije. I nadali se da ce se pokazat drugacije.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Trenutno kako vidim prvu postavu bi bilo ovako nesto:
    Livi-Rile,J. Sutalo,Ras,Bockaj (s tim da bih tu isprobao Boleta kad se oporavi)-Ljubicic,Ademi-Orsa,Petko,Ivanusec-Drmatore
    S tim da bi se tu mogle odraditi korekcije,ovisi o protivniku,natjecanju i sljedecoj utakmici...
  • BigZ
    393
    Peric po meni ne moze igrati u sustavu s 4 otraga, nego u formaciji s 3 stopera. Bas je los kad je sam na velikom prostoru i kad se mora fokusirati na razgradnju umjesto izgradnju igre.
    Bockaj izgubljen u vremenu i prostoru... Ima los mindset, ko da sam sebi ne vjeruje.
    Kapetan imao ulogu zadnjeg veznog, ali ga je tamo najmanje bilo.
    Jedini koji mi se stvarno svidio u prvom poluvremenu je Marko Tolic. Super izgleda kad spusti stucne ispod gleznja i zavuce sorc ispod jaja. Na tribinama su skauti Armanija i Guccija, sigurno su ga zapisali u notes. Igra je bila manje bitna.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ljubicic lijevi bek?????
  • xyz
    840
    Ljubičić na lijevom beku??? Pa ja ću se raniti... Kakve budale nas treniraju. To je strašno...
  • Nino Bule
    11.3k
    Daj manje dramite, stvarno pretjerujete
  • Captain America
    13.3k
    Početkom tjedna sam razmišljao kolko će trebat za Ljubičića lijevo. Očekivao sam sredinu rujna, al Antiša je dao gasa i evo ga odmah :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.