• miro
    3.2k
    Emreli govor tijela užas cijelu tekmu, čak i kad je zabio, odnosno pogotovo kad je zabio
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ak se gasi HNTV kak kaže Ljubo znači da više neće biti HNL sažetaka od iduće sezone?
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Emreli govor tijela užas cijelu tekmu, čak i kad je zabio, odnosno pogotovo kad je zabiomiro

    Upravo to, moguće frustracija jer mu nije baš išlo danas.

    Što se tiče Marina, ja ne vidim šta je on danas tako loše odigro? Po meni skroz solidan danas.
  • Eduardo
    17.6k
    ma bude. Valjda će pokrenuti novi kanal, nisu blesavi da to ne naprave.
  • Ali
    1.9k

    Ok, ali malo mi je to konfuzno bilo, slabiji protivnik pa je Stefulj gore, pa sam olimao osjecaj da se sudaraju tri krila
  • deda
    28k
    24 udarca prema golu (16 u okvir)

    Zadnjih 15 minuta utakmicu je na youtube kanalu gledalo konstantno više od 4.100, u nekim trenucima i više od 4.200 ljudi. Izvanredne brojke. :strong:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ono što upada u oči je da Špika ne igra na desnoj nego na lijevoj strani. Očigledno je on opcija iza Orše. Problem je što na desnoj onda imamo samo Emrelija koji igra toplo hladno. Možda će stvarno doći neki “Ojeda”.
  • Ali
    1.9k
    HNTV steta sto se gase.
    Jako simpa ekipa, vidi se da nisu bili u izobilku love i tehnike, ali tim su mi drazi.

    Nemaju prava prijenosa, samo se bojim da ce vuciceva arena sve preuzeti, pa ce nam jednog dana kad odluce rezat troskove neli zbezdas komentirati dinamove utakmice
  • Nino Bule
    11.5k

    Imamo previse igraca i raspodjeljuju se minute ovako, spika ce sigurno bit opcija i desno jer ima ok igru ljevom nogom.
  • Smotanihaker
    593
    Ja kao da sam negdje pročitao da ova četvorica sa HNTV-a prelaze na te nove HNL programe.
  • Eduardo
    17.6k
    Ovo je brzo :up:

  • NitkoBitan
    12.3k
    Ljudi moji, na youtube pripremnu tekmu sa slovenskim drugoligašem gleda prek 3k ljudi..

    Još koja tisuća barem na HNTVu.
    Neki tip sa Zapada

    U petak se ne prenosi utakmica na HNTVu i igramo protiv najatraktivnijeg protivnika, mogao bi pasti rekord sto se tice gledanosti na youtube kanalu Dinama.
  • criticus
    1.3k
    Ma ova utakmica je trening bila, ne triba izvlačit neke zaključke. Emreli ne frustriran jer ga nije išlo al teške su noge sve je to još prerano.

    I ja sam pratio brojke. Snimku prošle je pogledalo više od 100k ljudi, danas 4.1k pretkraj prati uživo. Nadam se da će se klub otvarati navijačima sve više jer valjda neko kuži da je snaga kluba u tome a ne u milijunima koje zarađuju prodajom.
  • Jurki
    8.7k
    https://youtu.be/ZT8eRsIB2Pg

    Zanimljiv intervju Emrelija..
  • blackbully
    4.4k
    U 18 sati protiv Spartak Trnave. Prijenos vjerojatno samo na YT-u posto se HNTV ugasio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.