• marcio amoroso
    32.4k
    Ovaj Martin Baturina nije normalan.
    Vrlo brzo će drmati našim veznim redom, siguran sam u to.
  • Krizy
    36.3k
    Minutaža u prijateljskim utakmicama, već je 31 igrač dobio minute a bit će ih još:

    Nevistić - 62'
    Zagorac - 58'
    Čavlina - 32'
    Horkaš - 28'

    Stojanović - 103'

    Theophile - 90'
    Lauritsen - 90' (gol)
    Perić - 90'
    Šutalo - 90'
    Milić - 45'

    Moubandje - 99'
    Štefulj - 81'

    Franjić - 71'
    Jakić - 19'

    Mišić - 73' (2 asistencije)
    Bulat - 62'
    Gojak - 62' (asistencija)
    Baturina - 60' (2 gola)

    Tolić - 89' (asistencija)
    Majer - 76'
    Janković - 32'
    Vasilj - 28'

    Kastrati - 94' (asistencija)
    Atiemwen - 73'
    Špikić - 45'

    Menalo - 62'
    Ćuže - 58 (gol
    Šaranić - 28'

    Andrić - 77'
    Kulenović - 58 (gol)
    Čop - 45'
  • mniokl
    254
    Nasljednik Luke Modrića,već sada se to može reći.Naravno neće lako biti dosegnuti tu razinu i možda ne uspije nikad,ali potencijal sigurno ima.Onaj gol lijevicom jučer je perverzija.
  • IstokKa96
    557
    U ovom kadru nema losih igraca, trebat ce jako dobro balansirati minutazu.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    mislim da ste baš ti i @deda o njemu i Jankoviću govorili, kako su dečki na osnovu svoje generacije minimalno klasu iznad. :smile:

    Nisam stigao pogledat tekmu... pa imal tko kakav ukratko dojam o tome kakvi su bili Bulat, Milić i Nevistić??
  • deda
    28k
    Vratio se s godišnjeg pa nisam baš gledao ful tekme, ali dovoljno da zaključim da mali Baturina oduševljava, Kastrati napreduje, Andrić se prekrižio, Milić isto. Sve drugo regularno.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Milić istodeda

    Šta je uradio?
  • deda
    28k
    Gol je 100% njegov, a uočio sam još 2-3 kardinalne greške.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Opa znači još netko je primjetio da je Kastratio bio dobar, mislio sam da haluciniram xD

    Mišić dobar isto, Bulat pokazuje potencijal no trebamo ga još vidjet, Čop začudo ovo malo što sam ga vidio odličan! Ovi mladi definitivno mislim da bi mogli biti odlični, da nemamo toliku gužvu u vezi Vasilja i Baturinu bi ostavio i igrali bi mi ove sezone dosta, Andrić očajan i Stojanović te Gojak prilično dobri.

    Jedva čekam vidjeti više! :)
  • Majki2111
    2.6k
    Reko je Peternac da nadogranja na igru stiže tek kada se reprezentativci vrate, tako da ove prijateljske su možda manje bitne. Bitno da se dobije i da svako igra dobro. Drago mi je da ekipa počinje primjećivati Kastratija. :smile: :wink:
  • Krizy
    36.3k
    Kastrati je i dosad bio primjetan svaku utakmicu, nemoguće je ne primijetiti tako lošu tehniku Dinamovog igrača :zip:
  • superhik
    10.3k
    I Šaranić je po meni imao jako dobra proigravanja, bio je pokretljiv i srčan.
  • xavier
    11.1k
    Bitno da se dobije i da svako igra dobroMajki2111

    Da, kad se pobijedi i svi odigraju dobro, onda su loše stvari manje bitne :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.