• Jurki
    8.8k
    E moj Špika kaj ti mores fulati
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    koliko mi se sviđa ovaj Špikić, baš moj tip igračaz
    bit će zvrijer
  • Klenx
    4.1k
    S obzirom na nivo suparnika (Sparta je uz AEK najjači potencijalni protivnik u 3. pretkolu) ovo izgleda sasvim fino zasad.
  • Nino Bule
    11.6k
    Spikic svake pripreme izgleda nezgodno i kao da je to ta sezona di ce napokon dic razinu i onda nista tako da se necu nadat makar i danas dobro prolazi 1na1, bruno odlican, kad leđima prima loptu smanjio je broj nepotrebnih dodira sa 5 na 0 ili 1, puno odigravanja iz prve cak i napada peterac di treba biti ko napadac, a i nisam ga jos vidio da se prepoznatljivo vuce po terenu iako je prijateljska (jednom je ostao par metara iza zadnje linije i stajao ali to mi se vise cinilo kao neka njegova finta da ga zaborave)
  • Olmic
    2.7k
    Super igra prema naprijed
  • marcio amoroso
    32.5k

    Da, ali oni ne igraju ni blizu u najboljem sastavu.

    Meni se sviđa okomitost nakon osvojene lopte, a ne sviđa kako reagiramo na presing. Periceva izgubljena lopta je dovela do gola nakon presinga, a imali smo još dosta situacija kada smo gubili lopte.
  • Ivdzo11
    3k
    Dobri smo zasad, da treba bilo bi vec 2 raz za nas... Pohvalio bi iznosenje lopte i ta smirenost, pas od noge do noge nema izbijanja i napucavanja
  • Sajla
    3.5k
    propustio sam prvih 15 minuta, ali ovo što sam vidio nije uopće loše izgledalo. nije natjecateljska utakmica, ali svi su na razini. drugačije to izgleda s Baturinom, a i Bulat je dobro odigrao svoju rolu. sad da vidimo tko ulazi u drugom poluvremenu, to bi valjda trebali biti glavni rotacijski igrači za nastavak sezone.
  • NitkoBitan
    12.3k
    koliko mi se sviđa ovaj Špikić, baš moj tip igračaz
    bit će zvrijer
    Gražvydas Mikulėnas

    Ima 24 godine, do kada cemo cekat taj trenutak da postane zvijer?

    Za HNL je dovoljan, za nesto vise tesko.
  • Laugreano
    1.3k
    Novo pravilo o ofsajdu trebalo bi mu ic u korist
  • Nino Bule
    11.6k
    Mene sucic odusevljava
  • Lynx17
    2.6k
    bas sam htio nesto dodat o njemu. Svaka cast za sve ti km, ali ima on i vise od toga. Pametno kretanje ali i ideje sa loptom. Vec par vrlo dobre dodavanje.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pali smo izlaskom Baturine i ulaskom Marina. Sučić za sad jako dobar. Ima ga i naprijed i nazad.
  • Captain America
    14k
    Tu raspravljamo o crnim zvijerima za defanzivnog veznog, a rješenje problema možda leži u Livnjaku iz popularne unutarnje rezerve :lol:
  • Blue98
    722

    Nema stranca do Bosanca hahahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.