• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jedino mi je čudno kako Jagušić nije dobio pozivGuinness

    Jebiga ocito Grci nisu dali dovoljno masti da mali podmaze.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    zanimljivo je to da se prek debakla na zadnjem euru proslo kao da se nije ni dogodil.
    Sjecam se da je bila ista prica s popisom, da je bila ista kolicina nelogicnosti kao i danas.
    Umjesto da zalizanko nauci nesto i izbjegne istu gresku, on ponovi glupost.
    Znam da nije isto voditi klub ili repku.. ali Kova je za razliku od njega na glupostima koje je radio i naucio nekog vraga i poslozio stroj da melje. Probao s jednima, nije islo, promijenio i napravio rezultat. To ocito zalizani nema da ce nekog lieblinga baciti pod vlak za dobrobit momcadi. Uvjeren sam da se Vlasic sutra ozlijedi (ne zelim mu to) on bi bio putnik na SP.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Velika većina navijača će ga pamtiti, sasvim normalno po Rusiji i Katru.Chempers

    Naravno da bu upamcen po Rusiji i Katru, ali isto tak i po debaklu u ligi nacije protiv Španjolaca gde smo kasirali 6 komada lagano.
    Pamcen bu i po izjavi da je to bezvezno takmicenje.. pa kad smo prosli skupinu.. odjednom je postalo jako vazno.
    O tome kako je forma najvaznija, da ce igrati samo oni koji su najspremniji, do toga da se neke vraca u zivot jer u klubu ne igraju.
    Da prvo ignorira neke igrace, pa kad oni promijene klub.. odmah dobiju poziv.
    O nepravdi prema Misicu da ne govorim.
    Znam da je privatni zivot njegova stvar, ali osoba koja sere o vjeri, obitelji i domovini ne napumpa drugu babu, ne gradi vikendice u zasticenom prirodnom pojasu. Al jebiga on je izbornik pa se sve gleda pa i taj privatni zivot.

    Covjek koji se nasel u pravo vrijeme na pravom mjestu. Dobio gotovu momcad i požeo rezultate nasih domacih trenera koji su radili s tim igracima i stranih klubova koji su od tih igraca napravili svjetske klase.

    O tome da mrzi Dinamo iz dna duse, to je pokazao vise puta da ne govorim. Ne treba voljeti Dinamo, ali mora to zalizano govno ustati i s postovanjem govoriti o najvecem i najboljem klubu u Hrvatskoj.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Moze li mi neko objasniti? Pongracic?
    What the fuck?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Al temu Misic opce ne treba otvarati vise. Trenutni Misic nije za repku , a kad je bil v top forme nazalost nije bil pozvan.Facke

    E moj Facke, Misic igra ove sezone nogomet zivota. Covjek je konstanta od Osijeka prvo kolo do danas.

    Al nek nama Misketa za kvale, a linolada se nek jebe s Vlasicem i Morom.
    Pongracic? Koji kurac? A Smolcic bu gledal sp na telki.
    Kakav popis, takav bu rezultat.
    Gvardiola bu satral na beku koji se tek vraca nakon grde ozljede.
    Jedva cekam da odjebe od klupe repke.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ovo je popis u rangu za Euro 2024. Kakav popis, takav bu i rezultat.. tragedija.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    "Pratili smo, gledali smo, snimali smo. Reprezentacija nije trenutni forma, nije trenutak, nego ciklus od dvije godine tko je što napravio i u kakvoj je formi".

    A kaj je nogomet nego trenutna forma? Sp se ne igra svaki dan pa koga jebe.
    Disbalanisrani popis.. 50 stopera, 1 pravi bek. Jakic koji je jedini destruktivac bu sedel na klupi..

    Debil zalizani.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Debili opsjednuti s docecima, a do jucer nitko nije ni pratio zenski nogomet.
    Koji su to jebeni kompleksi.
  • Juan Córdoba #70
    Definitivno bi mu dao vise minuta iduce sezone. I u prvoj i u drugoj ekipi. Pa da do zime vidimo al ima ga smisla ostaviti u klubu ili prodati.
  • 1.HNL 2025./2026.
    znam, bilo bi sjajno tak zavrsiti sezonu.
    Al zadnje kolo, svecarska utakmica.. i ovak je 10/10.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Prizeljkival sam +20. Šamaranje hnla.
    Steta kaj je samo jos 1 kolo do kraja, da probamo uloviti 100 zabijenih golova.
    Stvarno jedna predivna sezona s kojom moramo i jesmo zadovoljni.
  • 1.HNL 2025./2026.
    7 danarokikaciga

    Kaj 7 dana. Crveni karton.
    Svakome se desi zuta minuta i da ga nekad prehiti.. al kaj je prevec prevec je.
    Samo jos fali upis kak su cifutari super i kak imaju najbolje navijace.
    Kaj nije tak nekaj izjavil na Sjeveru.. letel bi brze nego baklja u teren.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kakva ekipa :love:Majki2111

    Jebo mene pas ako si ti normalan?
    Takvu objavu nebi mogel napraviti da opadnem na glavu s nebodera.
    Za niti jednu ekipu osim Dinamovu.

    Preferiras Istru, Rijeku.. pa kaj je s glavom majstore???
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Jesmo od nagrade HNS-a za osvajanje kupa pokrili uopce putne troskove?Thor

    "Dinamo - Hajduk (9. svibnja 2026.)
    Dinamo
    Pirotehnika, članak 66., st.1. Disciplinskog pravilnika
    - Kazna: 45.000 eura
    Rasizam i drugi oblici diskriminacije, članak 87. Disciplinskog pravilnika
    - Kazna: 10.000 eura
    Na temelju odredbe članka 38. Disciplinskog pravilnika, izriče se ukupna novčana kazna u visini 55.000 eura"

    Ni kaznu nismo pokrili.
    Hns pederi, nogomet ste sjebali. Govna hadezenjarska. :vomit:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    na Hnsovim stranicama jos nist nije potvrđeno.