Ne daj bože preispitivati takve odluke prije prvenstva. — Frizura Robija M
Nekaj je mutno sa cijelom tom pričom — DerHerrKool
ali jako limitiran sto se tice kreacije i sudjelovanja u igri ofenzivno ili defenzivno — flexXy
Nakon mykhaylichenka sam nesto skeptican prema shakhtarovim reprezentativcima — Goncalo Santos
Da moram nešto bombardirati, bomabrdirao bih Novu Tv. — Hnlovac
Pa kako vas nije sramota HRT — Dinamosaur
