Search

  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    osobno se ne bi iznenadio da hrvatska izgubi od gane i ispadne u skupini, a ne bi se iznenadio ni da hrvatska završi u polufinalu. ova momčad je kadra učiniti i jedno, i drugo.db-izbjeglica
    U ovakvom sistemu gdje i osam najbolje trećeplasiranih prolazi, gdje imamo itekako dobar renome ekipe, igrača i gdje smo favoriti negdje na valjda 12-13 mjestu, ne proć skupinu bi bio teški neuspijeh, kao i ne pobijedit Albaniju i ne prolazak makar kao treći i onu grupu na EURU.

    Meni nije problem to, ispadneš, prođeš bla bla, problem mi je veliki što se raznorazne vucibatine nađu i brane, pravdaju to i pretvaraju te sramote u kao očekivano i te džigibau ekipe kao da su ukazanje Galacticosa sa ciljem poliranja ugleda Daliću i senatorijumu predvođenim Modrićem koji je nakon Katra se trebao umirovit još.

    Oči su mi krvarile od boomer bojne-neprobojne #prvacka i njenih komentara na internetu koji su nakon Paname hvalili Dalića i ekipu, slavili kao da je Francuska upo Pariza pala za titulu svjetsko šampiona, a svaki kontra komentar napadali iz svih oružja, spustajući se na najniže čobansko- civilizacijske grane.


    Što se tiče Gvadiola, Gvardiol kući na Rujevici protiv Farskih otoka je isto bio žestok kriminal, direktan krivac za gol.
    Stvar je ta što Gvardiol u Hrvatskoj ne može igrat lijevog beka, jer on to nije i to ne igra više ni u Cityju otkako je O Reilly uveden u sustav.

    Plus sustav u Cityju, njegova uloga kada je bio bek, je neka fora inverted backa i nekakvog kreatora iz sjene(drugog plana) kao što su to bili Cancelo i Walker pod Guardiolom, i plus imaš uvijek krilo, veznog i pogotovo lijevog stopera za pomoć, da ti flasterizira i čisti defenzivu.
    Ovaj ovdje sustav gdje mu je uloga izgleda ko u nekakvog Pranjića, Pivarića,Strinića i tko zna kakve lopate koje su objedivale na istom tome lijevom beku, jednostavno nema smisla, kao i što luno toga nema smisla i značaja kod Zlatka Dalića.

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.