Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Malo citam nekad komentare na tovarsportu.. najbolji mi je komentar bil.: Boban potira sve falše igrace, izvadija 17 milja eura i kupija titulu.
    I sad se toga drze ko pijan plota.

    I samo triba toliko i vraca se skurena fritula na lipoticu i cili grad poludi.

    Pirke daj šolde..
  • 1.HNL 2026./2027.
    Na sami miris tih nekih milijuna su za to da se sve rasformira i klub da PirićuJos-Optimus

    Bas lijepo.
    Jos jedan pokazatelj da njima nije u interesu čist i pošten nogomet, vec iskljucivo uspjeh.. pa kolko kosta da kosta.
    Dobro se ovod pisalo da bi odbjegloj sotoni dizali spomenike, srusili Dioklecijanovu palacu i napravili Mamicu spomenik.
    BBB su bez obzira na naslove, kupove takvu spodobu istjerali iz kluba da ne velim mi.

    A da,

    Nismo isti.
  • 1.HNL 2026./2027.
    pa valjda se podrazumijeva biti bolji svake godine barem za milimetar?
    I bas bezveze to napisati kao cilj "biti prvi".
    I da su prvi? Kaj dalje? Reci da je model uspjesan?
    U zivotu kluba nije mjerilo jedna sezona, vec sistemsko poboljsanje kluba u svim segmentima.
    Mi moramo reci da je cilj biti prvi jer je to standard.. a ne nekaj kaj tek trebas ostvariti.
    Takve izjave su u rangu.. Dinamo treba osvojiti Ligu prvaka.
  • Transferi - rasprave
    zar smatras da smo dovoljno financijski mocni dati npr 5 milja eura za beka koji ti bu instant pojacanje? A Livi nam je pod mus za otkup.
  • Transferi - rasprave
    svaki bek je dovoljno dobar koliko mu pomaze njegov kolega ispred njega tj krilo.
    Zakaj je prijasnjih sezona funkcionirala nasa desna obrambena strana?
    Imal si Rileta u snazi i ispred defanzivno odgovornog Špikića.
    Isto jos prije Gvardiol-Orsic.
    Pa i Valincic-Lisica je dobro funkcioniralo do povreda/bolesti.
    Tak i Vinlof nije dobro izgledal jer je isel visoko, a njegovi partneri bili Varela/Vidovic/Hoxha a sva trojica nisu defanzivno odgovorni.
    Pored postojecih bekova nebumo spizdili 5 milja na beka a treba druge pozicije rjesavati. A ni taj za 5 milja ti nis nemre garantirati.
    Po meni smo na bekovskim pozicijama pokriveni dobar do vrlo dobar.
    Za ocjenu odlican nismo toliko financijski mocni.
  • Dinamo II (2026.-)
    propozicije slozene na nacin, da se nitko nece moci "žaliti" na neregularnost natjecanja.

    A trebalo je samo promijeniti propozicije natjecanja.
    Koja tragedija od Saveza vodi nas nogomet.
  • 1.HNL 2026./2027.
    10 M na 5 godina je za ono što njima treba goli kuracemilperska

    Taman da Garciji daju postolu u guzicu. I ostane taman za kašetu brokava.

    Tolike najave, članci u novinama, milijuni dolaze, zviri, kurci palci.. sitniš i neznalica Piric gratis. Jeben posal.
  • Transferi - rasprave
    Bio je oko Modrica jako suzdrzan, rezigniran i nezainteresiranElDorado

    S obzirom da znamo po kojim principima Boban radi, Modric sad nebi mogel doci ni da donese 10 milijuna eura i da igra za dzabe.
    Uostalom, nebi htel da rusi postojecu hijerarhiju u momcadi.

    Nek se umirovi konacno ove godine da vise ne citamo stalno tu reciklazu.
  • 1.HNL 2026./2027.
    nije to bas samo tak. Od zabrane kupovine igraca, placanja kazni itd.
    Nema s uefom zajebancije.
  • 1.HNL 2026./2027.
    vec tokom citanja clanka mi je prvo proletilo kroz glavu.. pa ovaj je javno izjavio da ce prati novce.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Svima je jasno o cemu se tu radi.
    Nikakvo sponzorstvo, pomoc nije u pitanju.
    Dolazi novi motor u mašinu za pranje love ups veša. Ali je problem u tome kaj je kućište trulo, loši lageri i derat ce mašinu dok se ne raspadne.
    Svi ce dobrano napuniti dzepove, kupiti sektu da nista ne pita.
    Kad se svi dobro obogate, ostat ce dugovi, skupi igraci i magareća osmrtnica u spomen na krepale tifusare.
  • 1.HNL 2026./2027.
    znam da nije moguce. Tim je cudnije kak je taj kromanjonac javno izjavio.
    I on je vodio nogometni klub? Nije ni cudo kaj je propal.
    Kolko ce se para dolje oprati.. kukulele.. kad odu.. nebu ostala ni spaljena zemlja.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Lovren je ogledni primjerak nogometasa čijom su glavom ravnali stativu u mlađim kategorijama...
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ovo za sponzorstvo shvacam, ali ne kuzim ovo za placanje igraca.
    Laicki xy igrac ce igrati za njih, a placat ce ga tovarcoin.
    Te trosak za tog igraca nece ici u tovarsko knjigovodstvo.. kak je to jebeno moguce?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sn: Piric izjavio da ce tovarcoin investirati u septičku jamu 10 mil eura u 5 godina, ali i da ce to sponzorstvo ukljucivati bonuse kaj god to znacilo i da ce sudjelovati u placanju placa za pojedina pojacanja. To nije precizirano u kojim iznosima.
    Nece traziti nikakve dionice, pozicije ni mjesta u klubu.

    Ma nece se prati novci, sve transparentno do u cent. :rofl: