Comments

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Da li si tražio po Sloveniji? Probaj tamo, još su navodno normalni.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jasno je i Daliću da je zajebao stvar ali sad nema kud i može samo lupati floskule i nadati se da će se ekipa dignuti u formi. Po meni, nije samo do forme nego su i ove prve dvije utakmice loše pripremljene. S obzirom na kombinaciju lošeg izbora igrača, loše forme i loše pripreme utakmice, dobro i stojimo.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Koliko ja vidim, to je konsolidirani izvještaj koji uključuje i Dinamo Trade i Plavi korner. Ti prihodi od prodaje su zapravo suma prihoda ove dvije tvrtke. Problem je što se tu ne vide rashodi.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Nije to moja računica već Dinamova odnosno tako piše u financijskom izvještaju.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Koliko sam ja ubrao, kolega Papa je pričao o 2024. godini.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    A taj minus preklani je napravio tko?
    Sad bi Manenica rekao da ga ne braniš više.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Plavi korner je lani zaradio (dobit) 74.000 eur. Toliko bi zaradili da su skupljali staro željezo. Prema tomu, za klub je bolje da se prvo odreknemo alkohola jer se to neće ni primjetiti na proračunu.
    By the way, ni Dinamo Trade baš ne briljira.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Što mjenjačnica kriptovaluta ima poslovati sa velikim kompanijama? Kakvu uslugu nude? Može li to netko objasniti?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Po čemu nam je Panama biti ili ne biti? Sa neriješenim danas (sutra) i pobjedom protiv Gane vjerovatno bi se plasirali dalje.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Nije upitno (barem većini) da je ovisnost o klađenju pošast već je pitanje treba li klub u ime viših ciljeva žrtvovati financijski rezultat, ima li to smisla i što bi time dobili. Ili je pametnije čekati državu da obavi posao za koji je zadužena.
    Meni je ovo dobro pitanje za informativnu anketu članova čiji rezultati bi onda obvezali (ili barem dali smjernice) klupskom vodstvu u budućnosti (kad istekne postojeći ugovor). Može se anketa i proširiti na alkohol, energetska pića i brzu hranu. Osobno nisam za to da smo veći katolici od Pape ali neka se članstvo izjasni.
  • Grad Zagreb
    Izađite malo iz Zagreba pa onda vidite što je zdravstvena usluga. Molite boga da ostarite u Zagrebu jer, kakva god usluga bude, u Zagrebu će biti daleko bolja od ostatka zemlje.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Naravno da ne može svatko biti glavni sponzor kluba ali sumnjam da trenutno možemo birati odnosno da sponzori stoje u redu. Dok je tako, uzmimo najpovoljnijeg jer ako mi nećemo ima tko hoće. Manji iznos od sponzora znači slabija ekipa, skuplje ulaznice, skuplje ostale usluge itd...Ako moram birati između ovoga i kladionice na prsima onda je izbor jasan.
    Nije kladionica kriva što se odrasli ljudi kockaju već oni sami.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Po nekom mom viđenju, u zimskoj pauzi bi se već trebalo znati kada će stadion točno biti gotov i već tada imati sve spremno: cijene pretplata, odabir tribine i mjesta na tribini, pravila (praćenje dolazaka ili ne) za 27/28 kako bi ljudi pravodobno imali sve potrebne informacije za odluku.
    Sigurno i klubu treba neko vrijeme da sve to operativno organizira
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Novi stadion, nova pravila. Ako pritisak za godišnje bude veći od ponude, sigurno mora biti neki kriterij za raspodjelu. Bitno je da je unaprijed najavljen, dosljedan i transparentan. Iako, tek treba viditi kako će ići i tamo sa posjetom. Većina računa da će biti navala ali većina ne računa da će i cijene vjerovatno biti znatno više
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Malo ste zabrijali...
    Svaka tribina ima, generalno gledajući, svoju "kulturu" i svoj profil navijača (gledatelja) koji na nju dolazi. To je elementarna činjenica. Mi dugogodišnji pretplatnici i članovi imamo svoje navike kojih se teško odričemo. Ja želim da mi klub omogući (kao i do sada) da na utakmice dolazim kad hoću odnosno kad imam vremena, da dolazim u zadnji tren, da nemam gužvu na ulazu, da mi osigura parking (ako može), da imam čist WC i brzo dostupnu ugostiteljsku ponudu. I to sam spreman platiti koliko klub procijeni da ponuda vrijedi. Ono što nisam spreman je čitati stalna dociranja što bih ja trebao sa tom plaćenom ulaznicom raditi. I to u situaciji kad je prazno pola stadiona.