Comments

  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Pa kolko sam ja gledao, nema takvu brzinu ali je čvršći na nogama i baš puno zuji. Opet kažem, neću umanjivati Olića samo me nekako na njega podsjeća. U Unionu je izgledalo kao da je dosta popravio učinkovitost i da posprema puno više šansi. Sve to skupa zasad nedovoljno za Benficu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Realno, njihov napredak u igri je krenuo njegovom ozlijedom, Ove sezone im izgleda kao uteg. E sad, ako odigraju dobro i dobe, Garcija će biti heroj. U bilo kojem drugom slučaju kreće kaos.
  • Trener - Mario Kovačević
    Treba nešto u životu i zaslužiti.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Mene on dosta podsjeća na Olića u nekim segmentima. Neću ni na koji način podcjenjivati Olićevu karijeru ali on je na čistu upornost i pluća došao do toga da sa Bayernom igra dva finala lige prvaka. Ej, dva finala. Koliko ozbiljnih igrača nije to postiglo u svojoj karijeri?

    Meni tako i Ivanović. Na čistu volju i trud je došao do Benfice. Bio je dobar u Unionu. Ali ako ne želi da mu ovo ostane samo kratka ekskurzija na ovu razinu, mora početi popravljat neke ozbiljne mane.
  • Trener - Mario Kovačević
    Klub se treba ponašati profesionalnoThe Undertaker

    Da li ima nešto profesionalnije od odrađivanja točno onog što ti stoji u ugovoru sa nositeljem prava?
  • Transferi - rasprave
    Pisem za trenutnu situaciju gdje je kao problem sad dat 4,5 milijunaCarrasco

    Di? Po kome? Odkud to sad? Odkud cifra i odkud da je problem?
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik: @Žan
    Razlog: prijetnje moderatoru, vrijeđanje moderatora
    Trajanje bana: 14 dana
  • Transferi - rasprave
    Ili kaj? Nastavi.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam, tko? Bit će katastrofa ako ne odgovoriš.
  • Transferi - rasprave
    Zadnje upozorenje. Znam, malo su ti osjećaji povrijeđeni kaj te netko prozvao za glupavu hiperbolu. Preživjet ćeš.
  • Transferi - rasprave
    Dečko? O, dižemo se na stražnje noge. Smiri ton i prestani izjavljivati gluposti.
  • Transferi - rasprave
    Sta ti nije jasno?Žan

    Tko ti je bio učitelj kada se u drugom osnovne učio pojam "katastrofa". Ostat će vječni misterij.
  • Transferi - rasprave
    Ako mi Jagusica ne dovedemo, to ce bit katastrofa nad katastrofama !Žan

    Kako volim ovakve i slične izjave. Onda se čudimo kad novinari deru po sramotama, katastrofama, posnućima, šokovima i svim ostalim sličnim pojmovima kad pišu o Dinamu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Najgore kaj ne znam dal je to dobro ili loše za nas...
  • Shit of the day
    Ajmo malo dostojanstva ovoj napaćenoj temi. Ok, neke javne izjave ali anonimni reddit threadovi koji su puni svakojakih botova? Doslovce na razini kopiranja postova sdrugih foruma ovdje.

    Zbilja nema smisla. Em je dobra vjerojatnost da je u pitanju plaćeni bot da pali po glupostima em i da nije je potpuno nebitna osoba koja laje na mjesec iza tipkovnice i ekrana.