Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo Sjećam se jednog radio prijenosa, mislim 1988/89-e kad je dinamo igrao kup protiv Mačve i izgubio. E, to je bila tuga. Kao i porazi u Ljubljani i Skopju. I peta i šesta mjesta. A europa i ako bi došli do nje je trajala jedno kolo.
U 90-tim je bilo li-la, od kranjcara do Barica koji je složio pobjedničku ekipu koju je naslijedio vlak, više je hajduk uzeo trofeja neg mi. A onda financijski krah ali povratak imena i kužeova sezona. I od tada smo 19 puta bili prvaci u 20 sezona.. daj nemojmo bit razmazeni i cmizdriti zbog jedne sezone. Kao imamo najveći budžet. Pa imamo ga jer smo ga i zaradili tj igrači su ga zaradili. Oni su donesti milione i od transfera i od lige prvaka. I da, trebaju igrati bolje ali nekad to nije samo tako egzaktno. Ja sam u subotu vidio igrače koji su vjerojatno bili tužniji od nas na tribinama nakon samo boda. Ko ne vidi da žele isto što i mi, taj ne želi dobro dinamu.
Ja se ne ziviciram zbog nedjelje. Bit će kak će bit. Ako neće bit kako zelimo, ja znam da ću čekati novu sezonu sa još većom željom da osvojimo.
Nitko ne može reći da želi više od mene da mi u nedjelju dobijemo a da rijeka kiksa ali život će i u ponedjeljak teći dalje. I godinu dana nakon te nedjelje sam siguran da ćemo opet biti na trgu i slaviti tu 36-u titulu ako nećemo za 6 dana.