Dal je tko dobio e mail od INA loyalty team-a za deaktivacijom računa? Kao da ga ne koristim piše u mailu, a ja uredno tankam na INI i provlačim karticu barem 2 puta mjesečno.
Pitam jer sumljam na novu prijevaru povezanu sa onim hakerskim napadom od prije koji tjedan/mjesec. — Zoran
Jel se zna kad izlazi gostujuci dres i oprema za novu sezonu? — Chomakhidze
Bolje lošiji igrači na početku priprema nego čekati malo bolje igrače 2 mjeseca — hardek
svakako sramota po naš klub da smo s njima igrali prijateljsku — blueslavonija
Jurčević je bio trener ako se ne varam.. — emilperska
Igrali smo i mi svojedobno. — Mr Anderson
oni ne smiju kupovati dok ne prodaju. A da imaju ozbiljne kupce za Sigura i Pukija, prodali bi ih vec odavno. — crophantom
Koja je korist WhiteBIT da bude sponzor tovarima? Znaci, mi nismo neko trziste i oni trebaju napravit brutalan promet da bi si uopce vratili tih 2 milijuna eura godisnje nazad. Razlog je pranje ugleda i "legalni legitimitet" u EU. — Schpatz
Pasalic i Mamic su se prije pola godine odlucili odmaknuti od Hajduka i prestali davat lovu Hajduku. Vec se mjesecima znalo da Tommy ne zeli produziti ugovor s Hajdukom zato je izmedju ostalog krenuo Piric sa sponzorskom pricom. — plavizg
