
što se mene tiče ja bi stavio Zagreb bez ikakve love. 1, 2 mil eura koliko dobijemo od kladionice za natpis na dresu riješiti 1 transferom i na dresu imati samo ime Zagreba umjesto sponzora. — fakin
idealno bi bilo kad bi grad Zagreb mogao dati koji milijun eura u sponzorstvo pa da na prsima igrača i navijača umjesto imena kladionice bude ovakav natpis: — fakin

A i nesmije tehnologija biti previše točna… ipak treba postojati malo prostora za malverzaciju da je prvenstvo cim duže napeto. Da se dolje prodaju pretplate i da se ima o cemu u novinama pisati. — Zoran





neoprostiva sramota je da i dalje nemamo bolnicu juzno od Save. — Dino
