Comments

  • Grad Zagreb
    neoprostiva sramota je da i dalje nemamo bolnicu juzno od Save.Dino

    Novi Zagreb broji jednako ljudi kao Osijek.
    Bez mostova si odsječen od zdravstvene skrbi, a i do bolnica imaš jahanja kroz promet.
  • Grad Zagreb
    Zadnje vrijeme svako malo članci o prometnom kaosu s parkingom kod zagrebačkih bolnica, normalna stvar u današnje vrijeme, dok se Plenki hvali kako su u Zagrebu obnovljene bolnice zbog potresa i sad su kao nove.

    Nesposobni su glavnom gradu izgraditi koju novu bolnicu (barem dječju) u nebrdovitim dijelovima grada i usput izgraditi velike garaže i parkirališta.

    Kod Splita država gradi brzu cestu Solin-Omiš, most od Kaštela do Splita i tunel od autoceste do zračne luke Split.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Zadnja tri kola igramo u Kranjči :cool:

    34. kolo, 12.5. (paše nama i srida)
    Dinamo - Osijek

    35. kolo, 15.5.
    Lokomotiva - Dinamo

    36. kolo, 22.5.2027.
    Dinamo - Hajduk
  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb

    Žena je sama objavila fotku kako pozira u dinamovoj opremi na Maksimiru, a u pozadini navijači dinama.
    Ovo je tema o javno poznatim navijačima dinama.

    To što u hr dresu i zastavi ide na skupove koji se nama ne sviđaju je isto neka drugačija poruka od onih koje se tamo često promiču, ali ne znači da ona nije dinamovka niti da svi moramo biti isti.

    Ona živi svoj liberalizam i ne vidim problem u tome da istovremeno navija za dinamo i ide na tekme, dapače dobrodošla je.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Dolje ne odustaju od petoljetki pa je u pripremi nova:

    započeo je proces izrade dugoročnog strateškog okvira Kluba za razdoblje 2027.–2031. Strateški okvir definira što Klub na dulji rok želi postići i zašto, neovisno o promjenama upravljačkih i sportskih struktura. Okvir počiva na dva opća cilja:

    a) sportskom uspjehu - trajna borba za naslov prvaka Hrvatske i redovit plasman u grupnu fazu europskih natjecanja
    Frizura Robija M

    Neka udruzi netko objasni da grupna faza već par godina ne postoji.
    Promijenjen je sustav natjecanja, a time i ime faze.
    Ono kad se želiš plasirati u nešto čega više nema.
  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb
    Državna tajnica iz liberalne stranke.
    *na stranu neslaganje s nekim njenim stajalištima
    daa3cfc2-a636-4d58-b746-4d5c98bb3f52.png?width=480&height=480
  • Shop & Web Shop
    Evo skica polo majice, mislim da bi bila tražena roba.
    CzwfCS1.jpg
  • 1.HNL 2026./2027.
    S 2 milijuna Ukrajinci neće biti najveći sponzor, toliko im je i Vlada dala :sweat:rioda

    Mogu komotno hdz-ov logo stavit na prsa, jer i ovaj kripto je hdz priča.

    Meni se čini da će milijune uludo spržit za novu fritule.
  • Transferi - rasprave
    Najčešće pozicije su mu 10-ka i 9-ka.

    Igrao je špicu i protiv nas i u Solunu gdje je imao dvije gol šanse i poništeni gol:

  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ako se dobro sjećam mislim da nam je upravo taj Peretz, koji je sada slobodan igrač, radio velike probleme kad smo igrali protiv Maccabija.

    Ako je to bio taj igrač, a mislim da je, Zvone opet radi top posao.

    Ako netko može napravit gifove njegovih poteza u toj tekmi bilo bi sjajno.

    E da, u 1.kolu EL u Solunu je isto radio velike probleme Paoku, gledao sam tekmu, usudio bih se napisati čak i da je zvijer za naše i europske prilike.
    Ono, kvalitetan nogometaš s potezima, di ćeš više.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Fantasy retro 60-e
    Naš kolega sa zone pretočio u djelo:
    CxRhhAB.png
    CxRNz6g.png
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    najlogičnije da se Vidovića pripremi da zaigra protiv Thuna na Stojkovićevoj poziciji. Moguće da se gleda i neko pojačanje u vezi. Nemamo baš neku širinu kad se gleda da nema Stojkovića, Bennacer je otišaoMr Anderson

    Ja se nadam skorom povratku Bennija u dinamo.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Crni oblaci dima iznad Moskve, gori sve i leti 50 metara u zrak.
    Slava Ukrajini!

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    da se to gledalo subasicu, nebi jedan penal obranio . On je po metar bio vaniLudovic IX

    Tad linijski suci očito nisu signalizirali takve prekršaje pravila, a VAR još nije uveden, njegova poanta i je suzbiti nepravdu.
    Zato podržavam tehnologiju i var, nadam se da će u LP krenut primjena trećeg var suca i još više kamera.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Di je ekipa Hoffenheim.Mali dioničar

    Tko je to izjavio da mu je Hoffenheim plafon?