Bivši Igrači & Treneri Jakir debelo podcjenjen trener. I unazad gledano pre brzo potrosen. Prosle sezone nas izvukao iz govana uz ne bas bajnu igru. Ali rezultatski na kraju bolje sezone nego recimo pod Cacicem (82 naspram 81 boda).
Ne bih imao apsolutno nista da ga vratimo vec ovo ljeto samo da umjesto marica Zvone sa njim slozi finu ekipu. Mislim da ekipa nije bila po njegovom gustu ali je usprkos tome pokazao veliku vrlinu prilagodljivosti.
Uvjeren sam da se napravi sa njim remont kao sto ga je radio u Rijeci i Zrinjskom da bi nemilice gazili sve pred sobom.
I naravno da je napravio greske i imao blamaza. Ali sigurno je iz toga i naucio. Ima iskustva vodenja Dinama sto na primjer Garcia i Kovacevic nemaju. A treba se samo sjetit da je Jakir sigurno imao malo impresivnije uspjehe od njih dvojice prije Dinama.
Tak da stvarno ne razmem cemu tolki hejt prema njemu i zakljucci da nije trener za Dinamo. Nije da smo njegovim odlaskom magicno proigrali. Nego se cak i nas mozda najbolji trener u ovom stoljecu dobrano osramotil sa ovom ekipom. S time je moj zakljucak bas suprotan da je usprkos svemu bas pokazao da ima kapaciteta voditi Dinamo.
Al dobro vidjet cemo za koga ce se Zvone odlucit.