Transferi - rasprave Slazem se za lijevo krilo. Hoxha ne moze u konstanti radit razliku. Al realno i desno krilo nam nije nes ekstra. Makar nadam se da ce Lisica jos eksplodirat.
Zato bih radije lijevo. Pa lijevo novo krilo i Hoxha kao zamjena, spica Beljo Bakrar, a desno Lisica i Topic.