1.HNL 2026./2027. Meni nije jasno zašto bi neka strana firma koja je otvorena tržištu i cilja na cijelu državu sponzorirala jedan klub, i automatski se diskvalivicirala kod navijača njegovog najvećeg rivala za kojeg navija veći dio ostatka države? Ako im je interes udio na tržištu, trebali su ući i u Dinamo i onda bi to ulaganje u nogomet imalo smisla…