dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice Na čemu se temelji ovo poskupljenje karata? Postoji li neki opravdan razlog? Hoće li se uvesti neka nova usluga, zahodi će biti čisti, montirat će neku novu tendu? Ne volim emocionalne ucjene, pljačke na račun ljubavi. Tako se to ne radi. Dinamo je prije svega građanski klub, a ne kako ispada da u svakom navijaču vide potencijalnu kravu muzaru. Socijalna osjetljivost nula bodova, bitne su brojke na računu, 200 tisuća eura godišnje više je svakako puno bolje nego da netko svoju obitelj povede na tekmu, a sada neće moći. Smiješno i jadno.
I da, uopće ne sumnjam u prodaju karata. Emocionalne ucjene, ovisnosti, pravi su primjer savšeno neelastične potražnje. Bayern je lijepo objasnio zašto ne diže cijenu karata. Par posto veća zarada nema smisla kod toga da si navijači to neće moći priuštiti.
Kolika je renta za Maksimir? Kolika će biti za Kranjču? Hoće li Dinamo i Lokomotiva plaćati jednako?