• podravskimodrikibicPMK
    220
    Stjepan Balog je najgori nogometni komentator kojeg sam ja slušao.
  • Hnlovac
    6.3k
    Bravo Cabo Verde, jebote kako mi je drago

    Bosonoga Diva bi bila ponosna
  • lukaoj
    247
    Jako posteno da sudac iz UAE sudi utakmicu Egipta
  • NerminB
    1.7k
    Jebem ti poso kakvu utakmicu propustih.. Stari moj zelenortski otoci ostase neporazeni protiv dvije najbolje ekipe u grupi. Smijesi im se druga runda
  • don
    20.2k
    za sad je SP odlično. Uopće se ne vidi da je loša stvar 48 reprezentacija ka šta se prognoziralo prije turnira. 1, max 2 reprezentacije koje su očajne, ostalo je sve tu negdi.

    neočekivano dobro Svjetsko, i šta se tiče igre, rezultata, stadiona a i samih popunjenosti.
  • austrijanac
    11.6k
    Potpis Don, meni je prvenstvo prva liga.

    Izmoren sam, nikak da ostanem budan za zadnju tekmu, ali bas s gustom gledam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.