• Navijač Dinama
    7.3k
    @NewGeneration ako me iskreno pitaš, volio bih Khabiba protiv Nate Diaza, ali teško...
  • r1oma
    1.5k

    Mislim da čak ni ne postoje trenutno šanse da se to dogodi jer ni Khabib nije nabrijan na njega ni Diaz na Khabiba tak da...
  • Bosna86
    11.5k
    Vidi se da ne pratiš ahahhahaha... Nevjerovatne stvari si napisao
  • Navijač Dinama
    7.3k
    samo sam tebe šabane američki cekao
  • Papastrumf
    9.3k
    Teske rijeci, teske...
  • marcio amoroso
    31.8k

    Kolega. Ovo ti je javna opomena. Šabanom ovdje nećeš nazivati nikoga, posebno ne moderatora. Ova opomena je ne samo javna nego i zadnja. Vrijeđanja tu nema i neće ga biti nikada.
  • Bosna86
    11.5k


    Kao sto sam i kolegama privatno napisao, da ti bilo sta ovdje napišem, ja ispadam debil... Dvaput si Majkija vrijeđao i sad ovo treći put... Mirne duše sam ti mogao puknuti ban i obradovati pola foruma... Moras se naučiti poštovanju i komuniciranju s argumentima... Napisao si ne samo ovdje, nego na cijelom forumu toliko stvari bez ikakvog pokrića i argumenata da je to nevjerovatno... Dijete si još uvijek i nije ti kasno da ovu kritiku prihvatiš dobronamjerno
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ja sam omdah kad je pocelo, napisao oitanje za vas koji pratite UFC, drugo, napisao što i kako, za Khabiba. I piznJem da ne pratim ufc osim off.stranice koja objavljuje rezultate tu i tamo.
    No nema veze.

    Što se argumentiranja tiče, ja svoj stav uvijek srgumentiram zašto, to jest pogrešno u većini slučajeva, ali ja argumentiram, stojim iza onog što sam rekao.
    Kako i za nogomet, tako i za Dinamo, tako jednostavno i za podcast, gdje nisam samo ja mišljenja o Petraku, Losu i ostalim, nego su se ukljucili "Gelipter" i "cronick" oji su imali mišljenje malte ne isto kao i ja. Pazi sad, ti s esamnom nisi slozio, u redu i ne moraš, svatko ima svoj ukus, spoznaju, ali si se sa njima slozio, a iznjeli li su stav sličan mojem....ali jer sam ja pisao pa je problem...


    Tako je i za Majkia bilo kad me je označio i objavio sliku neku vezano za HOS, obrisao si i rekao da se idemo raspravljat u inbox, sumnjam i vjetovatnk ne bi to učinio da je netko drugi, netko cjenjeniji na zoni učinio.

    Da, jesam vrijeđao Majkia, ali sto opomena ide samo meni, drugi to nisu uradili??? Je sam to samo ja vrijeđao na forumu, od svih nas, samo sam ga ja vrijeđao, i smijao mu se zobg nečeg???

    Ja se Majkiu IZVINJAVAM ovim putem, jer sam rekao to što sam rekao, i uvrijedio ga možda, sigurno. @Majki2111

    Što se ostalog tiče, objasnio sam mislim sve.
  • Infinity
    15.2k
    Znas ti kad je covjek uvrijedjen? Onda kad se nadje uvrijedjenim. Mogao je Majkiju pisat tko sta hoce, pa svi se i dan danas s njim nasalimo, ali je on reagirao jedino na tvoje provokacije koje sam ja danima pratio, sutio i odreagirao onog trenutka kad je Majki rekao da mu je dosta vise. Da se tako netko drugi nakacio i da ga je Majki htio skinuti s one stvari ja bih opomenu uputio tom forumasu. Uostalom, zanemari Majkija, danas si izazvao sranje zbog kojeg ces sutra letit s foruma zbog pogresnog zareza.
  • Bosna86
    11.5k


    Usta su mu puna antidinamovstine i hajduka... i uvijek kad vodi emisiju, stavlja riječi gostima u usta.. ne znam...

    Nije mi on najprijatniji za voditelja, a bgm, ni Rale pijandura, i Petrak koji tarla samo o UFC.



    Ovo si ti napisao i na ovo sam ti odgovorio... Slobodno idi procitaj raspravu ponovo i vidi sta su poslije tebe napisali drugi forumasi... Na ovakve stvari ti odgovaram jer nemaju veze s vezom... Ja ne mogu i ne znam sta si ti mislio, ako to ne argumentiras.... Da si napisao kao oni, a ne ovako, slozio bih se i s tobom


    Tako je i za Majkia bilo kad me je označio i objavio sliku neku vezano za HOS, obrisao si i rekao da se idemo raspravljat u inbox, sumnjam i vjetovatnk ne bi to učinio da je netko drugi, netko cjenjeniji na zoni učinio.Navijač Dinama

    Sto se ovoga tice, kolega Infinity je pukao ban momku malo prije tog tvog upisa zbog slicne stvari i reakcije doticnog... To nema veze s nasim misljenjem, mislim da je jasno kako ljudi na Zoni disu...
    Ovo je javan forum koji moze biti ugasen zbog takvih stvari i nepostivanja odredbi zajednice... S tim se odredbama ne slazemo, ali ja ti kazem kako stvari stoje... Zbog takvih stvari takoder te google moze izbaciti s pocetne stranice kad upises u trazilicu...

    Nemam nista protiv tebe, da imam pukao bih ti ban i rijesio bih te se... Pisi slobodno, pazi kako se izrazavas a ako budes imao pitanja slobodno se javi ili meni ili bilo kojem drugom moderatoru
  • Navijač Dinama
    7.3k
    i rkeao sma zašto Oetrak, jer stalno priča o UFC i kad mu goati nisu Vaso Bakočrvić, Plazibst ili netko treći.

    Rale jer malte ne, dođe uvijek nadraufan, ja sam rekao da ne vrijeđam znanje, znaju, dzabe prigovorat im kad znaju, ni njegovo, ni Losovo, ni Petrakovo znanje, nego samo njihovo ponašanje u emisiji, oje su kolege, na neki "ljepši nacin" objasnili. Istina, "grub" sam ispao.

    Sto se ovoga tice, kolega Infinity je pukao ban momku malo prije tog tvog upisa zbog slicne stvari i reakcije doticnog... To nema veze s nasim misljenjem, mislim da je jasno kako ljudi na Zoni disu...
    Ovo je javan forum koji moze biti ugasen zbog takvih stvari i nepostivanja odredbi zajednice... S tim se odredbama ne slazemo, ali ja ti kazem kako stvari stoje... Zbog takvih stvari takoder te google moze izbaciti s pocetne stranice kad upises u trazilicu...
    Bosna86

    Ovo, za ban nisam znao, što se tiče ovog drugog, ovo sam sad orimio na znanje, tako da ću pazit, što ću pisat i objavljivat.


    Nemam nista protiv tebe, da imam pukao bih ti ban i rijesio bih te se... Pisi slobodno, pazi kako se izrazavas a ako budes imao pitanja slobodno se javi ili meni ili bilo kojem drugom moderatoruBosna86

    I ovo također, na znanje primio. Niti ja tebe mrzim, mislim navijaml za isti klub, isti ideali samo etooo sje... sam se kod nekih stvari i uvrijedio tebe.

    Isprike za napisano.
    Uostalom, zanemari Majkija, danas si izazvao sranje zbog kojeg ces sutra letit s foruma zbog pogresnog zareza.Infinity

    I sam znaš ako je itko trebao biti u Banovićima, to bi bio nitko drugi nego ja :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Da, jesam vrijeđao MajkiaNavijač Dinama

    Nisam se uvrjedio, al zaš si me vrijeđo, kojim povodom :lol: ?? Nije u redu. Rijetko kad se naljutim, al tvojih zadnjih par objava je granicu prešlo. Bolje reci direktno ak ti smetam nego tu i tamo začinit i bockat ružnim riječima.

    P.s. Hvala ekipi na obrani gore
  • Neki tip
    18.9k
    Kome ovaj logo SP u rukometu izgleda ko neka vrpca za borbu protiv nečeg.. onak, zakacis na kragnu i marsiras zbog neceg.

    Ili kao stilizirani križ. Mogu ovaj logo zamisliti kao privjesak na lancicu. :yikes: Mislim, ne svom, ali mogu.

    o5t4dbi03uigcwq2.jpg
  • og1986
    2.9k


    To je "ključ života". Stari egipatski simbol. Faraoni su ga koristili.
  • Dudu
    2.6k


    Da, i cini mi se simbol besmrtnosti, povezivano s faraonima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.