• Bosna86
    11.5k
    Kvota na Deliju je 4,70... Ima odlicnog protivnika, ali nije ni blizu ovolika razlika u kvaliteti... Po meni se isplati probati
  • Blaz
    350
    Zenit
    Barca pobjeda bez primljenog gola
  • serbus
    3.4k
    Trebao bi neki dobitni listić za vikend ? To mi je isto zanimljivo da se rade prosjeci publike na razdoblju 50g, anketa ova ona, koliki koeficjent mora biti da uđe i Gorica u lp , ali nema sistema za kladu na kraju mjeseca kad je knap.
  • ZgBlue
    481
    HNK Rijeka i SuperSport potpisali su ugovor o sponzorskoj suradnji pa je tako SuperSport postao prvi službeni betting partner u novijoj povijesti riječkog prvoligaša. Predsjednik Damir Mišković nije krio zadovoljstvo:
    - Iznimno nas raduje da je najveća sportska
    kladionica u Hrvatskoj prepoznala priliku u sponzorskoj suradnji s nama. Ne sumnjam da će biti uspješna, radi se o spajanju dva jaka brenda koji dijele visoke ambicije. Slično mišljenje dijeli i Radim Haluza, direktor SuperSporta.
    - Rijeka je kontinuiranim sportskim uspjesima dokazala
    da zaslužuje naše povjerenje. Sponzorska suradnja
    sklopljena je do kraja sezone 2021./22. (da)
    SN

    Nadam se da će im SS stavit poklon kvotu na Alkmaar kao i na Sociedad prije tjedan dana :grin:
  • serbus
    3.4k


    kad se već nadamo ja se nadam će Rijeka imati sada na dresu SS :grin:
  • Infinity
    15.1k
    Imal gdje korone veceras? Da se nesto ubode :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    Zvezda nije uopće favorit protiv Libereca, apsolutno nerealna kvota... X2 je preko 2 kvota

    Možda čak i Rijeka x2 bi se mogla probati s obzirom na koeficijente
  • Infinity
    15.1k
    Bacit tri X2, kvota 6, stavim cenera i bit ce to jedna dobra 'kava' :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    i cuku šesticu sa strane.... Gledati utakmicu u blizini igrača binga je poseban oblik mazohizma
  • Bosna86
    11.5k
    E jesam ih probrao, svaka mi čast
  • Infinity
    15.1k
    Opra me Zvezdana :lol:
  • Krizy
    34.9k
    Da i ja napokon pokušam:

    Cruzeiro - Parana X (3.1)
    Wolverhampton - Crystal Palace 1 (2.1)
    Ferreira - Porto 2 (1.55)

    Tečaj: 10.09

    Pušing rođo, samo Wolves prošao. :death:
  • Bosna86
    11.5k
    Probajte na Erslana i Baria.... Definitivno value bet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.